2737
2739
عنوان

حاضرجوابی خوبه یانه؟

2386 بازدید | 87 پست

سلام.این چیزی که من دارم میگم مشکل زندگیمه واومدم با شما درمیون گذاشتم کمک کنید. پس لطفا مسخره نکنید وتجربه هاتونو بگید منم مثل خواهر کوچیکتون بدونید وراهنمایی کنید. من خیلی حاضرجوابی میکنم برا شوهرم تا یه چیزی میگه جوابشو میدم ومثلا میگه این چرا اینجوره برمیگردم 4تاحرف میزنم بهش واونم فقط نگاه میکنه به من ومیره. 

یا تا چیزی میگه میگم خفه شو و..... 

چندباری بهم گفته نکن اینکارا رو حاضرجوابی نکن واینجوری ادم سرد میشه میره طرف یکی دگه وازاین جور حرفا. 

من میخوام بدونم حاضر جوابی بده؟ 

نباید یعنی زن حاضرجواب باشه؟ 

واینکه شوهرم میگه ادم سرد میشه یعنی راست میگه یا میخواد الکی یه چیزی گفته باشه. 

فرق بین زن ومرد چیه اخه که مرد باید مثلا یه چی گف زن برنگرده و جوابشو نده.میدونم باید با ارامی و منطق جواب داد اما من بحثم سرچیز دیگه ای هست. مثلا میگه چرا سرویس غذاخوریت اینجوره برمیگردم میگم تو چرا اینجوری وبه توچه ودوست دارمو.... وخیلی حرفادگه. ممنون میشم راهنمایی کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این حاضرجوابی نیس به ملت پریدنه

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2738

حاضر جوابی و بی ادبی فرق داره

شما رسما فحش میدی ک میگی خفه شو.... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706