2733
2734
من یکی میخوام سر از طلسم در بیاره طلسم زندگیم و باطل کنه  اخه این حرفا رو از کجاتون در میارین ...

گلم باطل سحر میخای؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
گلم کارش خوبه برای چی نتیجه دیدی؟

آره خیلی مشهوره اصلا

شوهر من شدسدا مغروره و اصلاااااااااا تو آشتی پیشقدم نمیشه ولی الان زیر سایه اون دعاها داره کم کم پیش قدم میشه حتی یه نمونش تو تاپیک آخرم هس

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خیلی مشهوره اصلا شوهر من شدسدا مغروره و اصلاااااااااا تو آشتی پیشقدم نمیشه ولی الان زیر سایه او ...

گلم چقدر گرفت ازتون؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2731
2740
واسه زندگیم خواهر  از چی بنرسم مگه میخوام زن و شوهری رو از همه جدا کنم یا کسب و بدبخت کنم شما ...

زندگی که بخاد با سحر درست بشه... نابود تر میشه بجای رفتن به طرف شیطان یه قدم سمت خدا بردار و برو قرآن بخون ببین آخر عاقبت ساحران واونایی که گولشو میخورن چیه.. شما نفرین کن ولی یه روزی به حرفم میرسی.. که ای کاش پیش ساحر نمیرفتم 

اره

ای خوواهر خوش به حالت ....من که نتیجه نگرفتم خودمم موندم 😞😞😞خیلیا رو تست کردم سر ازدواج 

هرکی شرایط می بینه حسرت میخوره ولی نشد که نشد .

میشه برام بگیری پست کنی به خدا تا آخر عمر دعات میکنم 

اخه واقعا چطوری بیام کرمانشاه

گلم باطل سحر میخای؟

من مشکلم تو تاپیکام هست بقران حوصله نوشتن ندارم سر بسته اینه که شوهرم ۷سال پیش خونه خرید و از بس تو گوشش خوندن خواهرت نداره و مستاجره داد اونا بشینن در حالی که خودمون خونه نداریم و با بچه خونه مادرشوهرم زندگی میکنم ۷ساله 

خسته شدم نه جایی و اجاره میکنه نه میخره نه به خواهرش میگه بلند شن هر وقت بهش میگم دعوا میکنه کلا همه یه طرفن من تنهام

ای خوواهر خوش به حالت ....من که نتیجه نگرفتم خودمم موندم 😞😞😞خیلیا رو تست کردم سر ازدواج  هر ...

کدوم شهری عزبزم

مشکلت واسه ازدواج چیه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
هرچقدر بدی من 10هزارتمن داذم  5تمن هرچی ک بدی

معلومه کارش خوبه که ارزون گرفت نمیدونم چرا این خوبا به پست ما نمیخورن 

من یکی میخوام سر از طلسم در بیاره طلسم زندگیم و باطل کنه  اخه این حرفا رو از کجاتون در میارین ...

عزیزم برا باطل کردن طلسم تا میتونی سوره بقره بخون... ان شاءالله الله متعال به زندگیت آرامش بده

2706