2737
2734

عزیزم من هرروز که از خواب پامیشم مامانم صدا میزنم ...مامانی که دوماه پیش از دستش دادم...این عادت شده بود برام ..که صبح چند با اونو صدا میکردم..وبعدش غر میزد که زودتر بیا صبحونه بخور لاغر شدی ..به خودت نمیرسی و این حرفها😭😭😭😭مامانا فرشته ان...هرچقدر هم بد باشه ..بعدا که بره اونور جیگرت اتیش میگیره....دقیقا مثل من که شدم مرده متحرک.هرروز جای خالیش میبینم ...هرروزی ارزوی مرگ..هرروز...

شاید اذیتت کرده شاید دلت شکسته ولی وقتی خدای نکرده بره دیگه نفس کشیدنم برات معنی نداره .....

@fiona72    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه قد سرتون تو کار بقیس 

شاید مامانش ادم خوبی نیست تو چرا کاسه داغ تر از آش شدی حالا

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731

کار خوبی نکردی اسمشو گذاشتی.درهرصورت شما تو زندگی دیگران نیستی.منم پدرم انقدر به هممون بدی کرده همین الان جلوم بمیره میشینم فقط نگاش میکنم.از این حرفای کلیشه ای که دو روز دیگ بمیره تازه قدرشو میدونی و این چیزاهم زیاد شنیدم.تا جای کسی نبودید قضاوتش نکنید

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2740
چه قد سرتون تو کار بقیس  شاید مامانش ادم خوبی نیست تو چرا کاسه داغ تر از آش شدی حالا

واقعا حتما کاری باهاش کرده که تا این حد پیش رفته ونفرت گرفته ازمادرش چرا الکی شعار میدین اخه پدر یامادر خوبش نعمته بدش چه دردی میخوره اخه ادم انتظار داره ازمادرش این بنده خدا هم زندگیش بخودش مربوطه،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
شاید یه تلنگر باعث شه به خودش بیادخانوم محترم

نه تلنگر نیست توهین کردی بهش آبروشم بردی 

کاری دیگه واسه خودت پیدا کن که دنبال فضولی نباشی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
شاید یه تلنگر باعث شه به خودش بیادخانوم محترم

دوس دارم بچه ای رو ببینی که مادرش معتادش کرده یا از کودکی مجبور به تن فروشیش کرده.یا مجبور به ازدواج اجباریش کرده و الان بدبخته و اوارست و ببینم این حرفای شما برا اونام تلنگر میشه یا نه.شماها چه میدونید چی به ی ادم میگذره.همین که ی نفر ۹ ماه یکیو تو شکمم نگه میداره و به دنیا میارتشو هزاران بلا سرش میاره دلیل میشه با مرگش ناراحت نشم یا اسم مادر و پدر روش بذاریم؟

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2706