2737
2734
عنوان

عکس+واقعا نتونستم راحت از کنار این پست بگذرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 62 پست
استارترعزیزم لطفا قفل کن به اندازه کافی ناراحت هستی عزیزم  اومدی ثواب کنی کباب شدمتاسفاته

عزیزم ثواب در صورتیه که خصوصی به اون خانوم پی ام بده و باهاش صحبت کنه نه در ملاعام قضاوتش کنه و آبروشو ببره.بله بهتره قفل کنه تا بیشتر خودش زیر سوال نرفته

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...

ادم وقتی تو شرایط نباشه نمیتونه چیزی بگه. من خودم از بس مامانم اذیتم میکنه البته به روز باهام خوبه یک ماه بد برام فرقی نمیکنه بودو نبودش. ولی حتی اگه یه لحظه نبودن بابام و ازدست دادنش بیاد تو ذهنم چنان بغضی میاد تو گلوم که خفم میکنه. ولی برای داداشم برعکسه جونش میره برای مامانم ولی اون حسو برای بابام نداره. وقتی من بخش میگم برای مامان اینجوریم برای بابا اینجوری تعجب میکنه میگه نه مامانا خوبن و فلان. پس هرکسی یک شرایطی داره😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا چرا؟ دوست نداشته بچهاش ازدواج کنه؟ حالا چرا سوزن میزده به دختر خالت😥

مگه بد بودن دلیل میخواد

خالمو خواستگارای خوبشو پروند داداش زن دوم .....

اونو دادیکی که معتاده و........

خواستگاری نوه هاش هرکی میره ابروریزی میکنه عروسیشونو بهم میزنه

بزور طلاق خالمو گرفت میگه باید تا من زنده کارای خونه منو بکنی بچشم میزنه و......

اصلا و ابدا اهل قضاوت نیستم دوستان 

کار استارتر از روی احساس بوده و بی شک عمدی پشت این تاپیک نبود

ایشون به خاطر مادرشون که فوت شدن ، دل شکسته دارن و گویا لحظه ای احساساتی شدن از این پست 

شاید ریپلای برخی دوستان دلشون رو غمگین تر کنه

بی شک دل اون دوستمونم که پیامشون اسکرین گرفته شد هم شکسته 

ولی کاش اینطور ادامه نمیدادیم

اصلا قصد جسارت به کسی نداشتم 

اگه اینطور برداشت شد بفرمایید از تک تک دوستان عذرخواهی میکنم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2740
اصلا و ابدا اهل قضاوت نیستم دوستان  کار استارتر از روی احساس بوده و بی شک عمدی پشت این&nb ...

یک لحظه به این فک کردم که کاش مامانم بود. ...هربلایی که سرم میاورد شاید تحمل میکردم ولی از حس ترحم بقیه متنفرم...از اینکه من شب و روزم با اون بودم ولی الان تنهای تنهام .‌‌فک کن از ۸صبح تا ۸شب تنهام ...فقط گریه میکنم ...

چه قد سرتون تو کار بقیس  شاید مامانش ادم خوبی نیست تو چرا کاسه داغ تر از آش شدی حالا

مطمئن باش مامانش اگر دزد بود اگر ف ا ح ش ه بود واسه بچه بهترین کس مادره

تو دنیا بهتر از مادر نیست اونایی‌هم که میگن شوهر یا طعم مادر نچشیده یا قدر ندونسته

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
یک لحظه به این فک کردم که کاش مامانم بود. ...هربلایی که سرم میاورد شاید تحمل میکردم ولی از حس ترحم ب ...

مهربونم 

اصلا نمیتونم خودمو جای شما بزارم ولی تا حدودی حالتون رو درک میکنم 

امیدوارم خدا به هر طریقی که صلاح میدونه به وجودتون آرامش بده 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
مطمئن باش مامانش اگر دزد بود اگر ف ا ح ش ه بود واسه بچه بهترین کس مادره تو دنیا بهتر از مادر نیست ا ...

دزد یا فاحشه ای که بخاطر بچه هاش این کارارو کرده باشه اره ولی نه ادم بی سر و پا که باعث آبرو باشه

2706