2737
2739
عنوان

دوست دارم خاص باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موکت زیر قالی جالب نیس عزیزم

تلویزیونتم زدی ب دیوار براش میز دیواری بگیر خیلی خوشگلتر میشه

گلدونارو هم ی گوشه کنار هم بذار اونجا جاش خوب نیس

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2728
ساعتتم بنظرم بزنی بالای مبلا قشنگتره  اون پشتیارم بردار ب جاش اون گلا ک اونور خونت گذاشه بودی ...

گل زیاد دارم پشت پرده سالنم ۲ونیم متر پنجره دارم وقایمش کردم😅

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2738
گل زیاد دارم پشت پرده سالنم ۲ونیم متر پنجره دارم وقایمش کردم😅

خب پ بزارشون کنار هم خیلی قشنگتره همون گوشه ک استندتو گذاشی اونجا بزار اگ گلدون کوچیترم داری براش گلدون صورتی بخر بزار تو اشپزخونت نما میاد 

این اینه شمعدون چوبیرو ببر تو حال دوتا شمعدونم بخر بزار بالاش ب جاش اون میز ارایشو بزار جایی ک اینه ...

شمعدون داره کجای سالن بزارم خیلی جا گیره

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

اسی خونه مال خودتع؟اگه اره پارکتی سرامیکی چیزی کن،چون یه کاره ولی خونرو از این رو به اونرو میکنه

زیادم فرش ننداز،یکی بزار

خونت خوبه ،بد چیدی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
موکت زیر قالی جالب نیس عزیزم تلویزیونتم زدی ب دیوار براش میز دیواری بگیر خیلی خوشگلتر میشه گلدونار ...

قراره سرامیک کنم

2706