2737
2739
عنوان

چیکار کنم از دست شوهرم آخه

1325 بازدید | 58 پست

ی سال نامزد بودیم و الان هشت ماهه ازدواج کردیم از همون اول همش گیر میده ب مامانم بگو ماما 

آخه خودم تو ۱۰سالگی ک بودم مامانمو از دست دادم از اون موقع هیچوقت کسیو مامان صدا نکردم والانم نمیتونم مادر شوهرمو مامان صدا کنم 

میدونم مادرشوهر آدم انگار مامان خودته ولی نمیتونم بعضی وقتا هم بخاطر شوهرم دلم میخواد بگم ولی انگار زبونم قفل میشه

چیکار کنم😞

اللهم صل علی محمد و آل محمد بهترین هستم برا خودم💚همسرم❤ و زندگیم💜  با انرژی مثبت😎

اخی. کار سخت و عجیبی نمیگه ک. تمرین کن میتونی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب بگو مادر جون

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

الهی بمیرم برات خواهری خدا رحمتش کنه میدونم جای مادرت نیست اما لفظی بهش ماما بگو نزار شر بزرگ بشه

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

بگو مادر جان یا مامان خانم یا چیزی تو همین مدلا

من خودم مامان(اسمشون) صدا میکردم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738

فقط مادر خود آدم مادرشه...  ...

چنتا بچه ان با شوهرت؟بگو انقدر آدم(تعدادشون رو بگو)ب مامانت میگن مامان بسه دیگه...من زبونم نمیچرخه...بذار راحت باشم...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

بگو دیگه 

یه مامن گفتنه دیگه 

شاید خدا ایشونو داده تا کمتر کمبود مامانت رو حس کنی

فردا بارداری داری 

زایمان داری 

خوب شاید ایشون ازت مراقبت کنه 

تقریبا کارایی رو کنه که اگه مامانت بود برات انجام میداد

نگو مجبورنیستی ک.

ولی  ی اسم ه قشنگ ودلنشین پیداکن ب اون نام صدا بزن ک همسرت هم خوشش بیاد.

مثلا خانم جون/ عزیزی/مادری/عزیزجون/

نمیدونم دیگه ی چیزی ک هم احترام وهم محبت تو نشون بده

عشقم همسر م♥♥