2733
2734
عنوان

چیکار کنم از دست شوهرم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 58 پست

من بهش میگم عصمت خانوم😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بیامرزه مادرتونو ، گلم مامان هم بگی ک واقعا مامانت نمیشه ک همش تظاهر و سیاست 

منم بهش میگم مامان گاهی وقتا واسه چاپلوسی دستشم میبوسم میگم خدا عمر با عزت بهت بده مامان ک همچین پسری تربیت کردی 🤩😃

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2728
شش تا بچه ان  ولی شوهرم میگه بگو

بگو اگه ۷ تا مامان گو میخواست باید زحمت میکشید و یکی دیگه هم میاورد

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
یکم تلاش کن نمیتونم درکت کنم عزیزم ان شاءالله خدا مادرتم بیامرزه ولی به خاطر شوهرت حداقل یه تلاشی بک ...

آمین گلم

سعی میکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد بهترین هستم برا خودم💚همسرم❤ و زندگیم💜  با انرژی مثبت😎
خدا بیامرزه مادرتونو ، گلم مامان هم بگی ک واقعا مامانت نمیشه ک همش تظاهر و سیاست  منم بهش میگم ...

آمین گلم

میفهمم چی میگین ولی من واقعا انگار زورم میشه بگم بغض میکنم ولی خیلی سعی میکنم بخاطر شوهرمم ک شده بگم

اللهم صل علی محمد و آل محمد بهترین هستم برا خودم💚همسرم❤ و زندگیم💜  با انرژی مثبت😎
2740
اگر یه مدت مامان صداش کنی مطمئن باش خودتم حس خوبی میگیری و غم مادرت برات راحت تر میشه و میتونی با ما ...

سعی میکنم بهش بگم ولی نمیتونم 

آمین گلم میفهمم چی میگین ولی من واقعا انگار زورم میشه بگم بغض میکنم ولی خیلی سعی میکنم بخاطر شوهرمم ...

فدای دلت بشم من عزیزم ، دنیارو هرجور بگیری همونجور میگذره منم تو بچگی بابامو از دست دادم ولی به پدرشوهرم میگم بابا فقط و فقط بخاطر شوهرم وگرنه هیچکس پدرومادر نمیشه پدرومادر یکین 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
فدای دلت بشم من عزیزم ، دنیارو هرجور بگیری همونجور میگذره منم تو بچگی بابامو از دست دادم ولی به پدرش ...

خدانکنه گلم. خدا باباتو بیامرزه

منم شوهرم باباشو تو بچگی از دست داده ولی اصلا ب بابام نمیگه بابا منم چیزی نمیگم ک بگه یا ن چون واسه خودم سخته حس میکنم برا شوهرمم سخته

خدانکنه گلم. خدا باباتو بیامرزه منم شوهرم باباشو تو بچگی از دست داده ولی اصلا ب بابام نمیگه بابا من ...

❤❤.ممنون ، اخی عزیزم اگه مهم نیس و اذیت میشین بیخیال یه چیز دیگه صدا کنین 

سعی میکنم کاری بکنم ک شوهرم ناراحت نشه

محبت و احترام انرژی مثبتش به خودت بر میگرده شاید اصرار شوهرت برای اینه که شما حس کنی مادر داری  روحشان شاد باشه

اینطوری مادرش هم خوشحال میشه

بهش بگو مامان به اضافه اسمش  

یا مامان خانم 

من مادر شوهرم و مامان به اضافه اسمش میگم بچه هام هم مثل من صداشون میکنن