2733
2734

من الان کلاس دوازدهم هستم و خواهرم کلاس سوم کلاس هشتم که بودم یکی از پسر های فامیل برام جریانات جنسی رو شرح داد و  بعد یه مدت متوجه شدم که قصدش خ بد بوده و واقعا الودست ماجرا رو برای مامانم مطرح کردمو خیلی هوشمندانه برخورد کرد و توی مدرسه که از دوستام پرس و جو می کردم متوجه شدم اونا اغلب از سمت  کسی از اعضای خانوادشون متوجه این مسائل شدن.

قبل اینکه این جریان هارو بدونم تو مدرسه چیزهایی از زبون بچه ها (مثلا فش های زننده) میشنیدم و کنجکاو می شدم اما نمی دونستم باید از کی راجبشون بپرسم 

تا اینکه طی یه جریانی همون پسری از فامیلمون که گفتم از طریق تلگرام این مسائل رو برام توضیح داد و من اول متوجه قصد بدش نبودم و فکر می کردم داره اگاهی می ده

من قبل اون حتی یک ذره هم از این مسائل اگاهی نداشتم و تو دوره کودکی خانواده بهم  حتی در این حد هم نگفته بودن بدن آدم اندام های خصوصی ای داره که باید مواظب باشه دیگران بهش دست نرنن 

الان خانوادم همین سیاست رو برای خواهرم پیش کشیدن و من نمی خوام خواهرم عین من یه روزی این مسائل رو از زبون یه آدم هوس باز متوجه بشه 

ممنون میشم راهنماییم کنید چکار می تونم بکنم.

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

وای تربیت ج..نسی خیلی سخته

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم زود نیست 

اره باید یکم مسائلو متوجه شه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
کلاس سوم خیلی زوده اگر خواهرت پرسید بگو ! یهو نری توضیح بدی 

نه اون مسائلو زوده بدونه اما فکر می کنم لا اقلش باید یه آگاهی ای داشته باشه که یکسری اندام خصوصی داره و کسی نباید لمسشون کنه

2738

اول سلام و خوش به حال خواهرت که همچین خواهر با فکر و مهربونی مثل تو داره

دوم اینکه از الان نمیخواد درباره ی این مسائل توضیح زیادی بدی چون هنوز سنش خیلی کمه فقط در این حد باهاش صحبت کن که مثلا این اندام بدنت خصوصی هست و هر کی چه خانم چه آقا اونو لمس کرد یا درباره اش صحبت کرد حتما بیا به من بگو 

فعلا در همین حد کافیه تا دو سه سال دیگه که یکم بزرگتر بشه و بتونه درک کنه

لا اقة لنا.

به نظرم در حد یه چیزهای پایه مثل اعضای خصوصی بدن و این که نباید در معرض دید کسی قرار بدیم و یا کسی دست بزنه و این حرفا الا وقتشه بقیش نه الان فکر میکنم باعث بلوغ زودرس بشه

اول سلام و خوش به حال خواهرت که همچین خواهر با فکر و مهربونی مثل تو داره دوم اینکه از الان نمیخواد ...

ممنون از راهنماییتون🌸🙏

کلاس سونه هنوز براش اندام های خصوصی رو نگفتین؟بابا این چیزارو همون دو سه سالگی باید گفت.دختر من یه سال بزرگتره.بش کامل توضیح دادم به اندام های خصوصی کسی دست نزنه کسی هم خواست بهش دست بزنه دادوبیداد کنه و به من بگه.پریود رو هم کامل میدونه.فقط مونده اصل ماجرا که یکی دوسال دیگع میگم بش.به نظرم حرف بزن بامادرت که با خواهرت حرف بزنه