2733
2739
عنوان

عروسی دعوتیم کجا زنگ بزنم بیان بساطشونو جمع کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4926 بازدید | 257 پست
الان اونا دعوت کردن شما نرید چرا عروسی یکی دیگ زهر مار میکنید مردم نمیتونن ده سال دیگ الاف کرونا شن ...

اگر همه مراعات میکردن ۲ ماهه تموم بود ولی ب خاطر این حرفا باعث شده ک همینجوری ادم بمیرن تو خودت دوس داری مثلا خانواده من برن اونجا بعد با پدر یا مادر شما در ارتباط باشن و از پدر و مادر من کرونا بگیرن؟چیزیو ک برا خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونا ندارن دلیل نمیشه ما رعایت نکنیم شاید اونام بگن مردم شعور ندارن انتطار عروسی دارن نگیریم حرف پشت ...

خیر اتفاقا الان اکثرا درک میکنن بخاطر کرونا کمتر کسی عروسی میگیره خیلیا بخاطر دل خودشون میگیرن ولی باعث میشن یه عالمه آدم مریض بشه

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2740
خدايي اين بيشعورا حقشونه عروسيشون جهنم بشه وقتي عروسي ميگيرن توقع دارن بقيه برن وقتي نرن ناراختي پي ...

عامو پسر عموی شوهرم عروسی گرفته بهش گفتم خب زنعمو عمو شیمی درمانی کرده مشکل داره چه کاریه!گفت خب پول دادیم باید جمع کنیم😶شوهرم گفت میخواستم پولو بفرستم ولی حالا که اینجوریه پولم نمیفرستم😂

عموی داماد که عموی شوهرم شیمی درمانی کرده

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
متاسفلنه کرونا ی مسئله ی عمومیه الان ختی گرفتن اونا ب من و‌مشایی ک پشت کوشی نشستیمم ربط داره

خب اره ما خودمون رعایت میکنیم ولی ی مدت پیش عروسی بود اطراف خونمون فقط درجه یک دعوت کرده بودن تو حیاط خونشون فقط خانواده خودش وشوهرش  ب بقیه هم گفتن کروناس بهتره نیاید ما همین چند نفرخانوادگی عروسی میگیریم  بریم خونه زندگیمون انگار فقط خانواده ها مهمونی بودن فقط با سروصدا بیشتر

باشه گلم میزنم پس ممنون 

اگرم گفت ب ما مربوط نیست حتما بپرس ب کی باید زنک بزنی،بالاخره یکی نظارت میکنه،اصلا هم نذار بابت اینا برن،من مامانم پنح هته پیش گرفته هنوز خوب نشدخ،مایع دور قلبش حمع شده الان😔

عامو پسر عموی شوهرم عروسی گرفته بهش گفتم خب زنعمو عمو شیمی درمانی کرده مشکل داره چه کاریه!گفت خب پول ...

متوجه نشدم 

مگه تو عروسي پول جمع ميكنن؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706