2737
2739
عنوان

مادرشوهری با تشتی از شیر به دست !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2499 بازدید | 112 پست
آره هم مادره هم پسره .. بعد پسرشم با کمال میییل میگفت معلوووومه ک من میخواستم جان و جهانِ من .. با ...

ایول😂😂😂😂

چرا واقعا حسودی میکنن؟

یعنی پسرشون خوشبخت بشه زورشون میاد؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
اهل دعاست من نیستم  ولی شوهرم اخلاقش ۱۸۰ درجه برگشت یهو گفت طلاق !چن روز پیش

ببین گلم دعاخوبه ولی جادو زندگی را میپاشونن حواست باشه توخونتو بگرد نزار به شوهرت چیزی بده مادرشوهر خالم یه بشکه دوغ براشون فرستاد تا تهشو ک خوردن تهش موو ناخن پیدا کردن لا پلاستیک بود بعداون دوغ زندگیشون رفت هوا

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون شوهرم تنها کسیه تو روستاشون دکتر شده و پول گیرش اومده  اینم پول میخواد برا فامیلاش  ...

چه پلشته ببخشیدا اینو گفتم

هرکاری ازدست برمیاد انجام بده بره زود. شرتاشو بمال اینور اونور خارش میگیره میره 😉

منم 
2731

سلام عزیزم.

من با پیشنهاد دوستان که میگن محبت زیادی به همسرت کن موافق نیستم.اول اینکه مسلما شوهرتون متوجه تغییر رفتار شما(محبت زیادی )به دلیل حضور مادرش میشه ومسلما کدوم مردی از ابراز محبت از طرف دوتا زن مهم زندگیش بد میاد(پس مادرش روهم نگه میداره )از طرفی مادر شوهرتون مثل شما پسرو غرق در محبت میکنه.پس به نظرم رفتارت با همسرت مثل همیشه باشه.اگه مادرشوهر ت در حال انجام کار خونس(به شما اجازه آشپزی نمیده )از این فرصت استفاده کن برو کنار شوهرت بشین وسعی کن باهاش گرم بگیری (شوخی.دیدن فیلم.جمله محبت آمیز. بوسیدن.صحبت های روزمره و.‌..) وعملا به مادرشوهرت نشون بدی که شما وشوهرتون خوب هستید باهم‌.به نظرم وقتی شوهرت خونه نیست اصلا دهن به دهن مادر شوهرت نزار.خودت رو یه جوری سرگرم کن که متوجه حضور وصداش نشی(آهنگ بزار.با بچه فیلم ببین بازی کن.به کارای خونه رسیدگی کن به خودت برس و... ) سعی کن همیشه هم لباس مرتب و یه خورده هم آرایش کرده باشی که شوهرت از دیدنت لذت ببره.میتونی شبا شوهرت رو صدا کنی توی اتاق خواب (نه برای خوابیدن یا رابطه ) برای حرفای جزیی یا کارهای پیش پا افتاده واز این فرصت استفاده کنی بغلش کنی یا‌‌... کم کم خودش هم راغب میشه که شب رو کنار شما بگذرونه.

شوهرتون از این وضعیتی که الان توشه کاملا راضی. شما بودی مادرت صب تا شب مثل پروانه دورت بود راضی بودی بره خونش.مسلما نه....واینکه اگر شوهرتون باور نمیکنه دلیل محبت مادرش به اون به خاطر پول شما روی این موضوع پافشاری نکن خودش دیر یا زود متوجه میشه. اگر یک ماه نتونه بهشون کمک کنه متوجه چهره واقعیشون میشه.

سعی کن هیچ وقت جلو خونواده خودت وشوهرت بحث نکنی که از زندگیت سر دربیارن.اگر از شوهرت دلخوری قهر کن اما خونه رو ترک نکن. اگر میتونی خودت وشوهرت برید مشاوره.اگه شوهرت راضی نمیشه خودت با مشاور تلفنی صحبت کن وازش راهنمایی بگیر.عزیزم انشا...که شوهرت خیلی زود سر عقل بیاد وقدر زن وزندگیشو بیشتر بدونه.

وقتی رفتین بیرون بهش بگو برات گل بگیره نه الان زنگ بزنی بگی برام گل بخر.چون شاید مادرش اون موقع بپرسه وشوهرت بگه راضیه گفته

2740

خودتو سفت بگیر تو خونه سرلجشون هیچ جا نرو هرمردی نیاز ج ن س ی داره بنظرت تا چقد میخواد تحمل کنه اخرش میادسمتت البته شرمنده همچین حرفی زدم

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
2706