2733
2734
عنوان

دیروز همسرم منو کتک زد

604 بازدید | 26 پست

من هپش پیله ش میشدم میگفتم بیا باهم حرف بزنیم ولی اون همش حواسش به کامپیوتر و موبایل بود اخه اکن خیلی به من بی توجهی میکنه .گقتم یه جمعه که خونه ای با هپ باشیم بیتوجهی اون باعث میشد من بیشتر عصبانی و طلبکار تر باشم اخر شب دیگه سرم داد زو و فحش داد و بهم حمله کرد و زدم نمیدونم چرا ناراحت نشدم فقط رفتم تو تنهاییم گریه کردم.اصلا. ادمی. هم نیستبه خاطر کارش عذرخکاهی کنه چون همیشه یه دلیل برای کاراش پیدا میکنه و با غرور رفتار مبکنه.

با خودم گفتم شاید من لایق این کتک زدن بودم شاید خیلی پیله کرده بودم نمیدونم ولی هر بار که کتکم میزنه یه جور رفتار میکنه که حس میکنم من اشتباه کردم .چون وقتی عصبانی میشم دیگه حرفیه که از دهنم میاد بیرون یه جوری نیست مظلوم بشینم یه کنار.

ولی فک میکردم صبح عذر خواهی کنه اما دیدم نه تازه طلبکارم هست.

اخه اینجوریم پیش بره زندکیم از گندترم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر چی باشه نباید اجازه بدی دست روت بلند کنه

این حس اشرف مخلوقات بودن که مردا به خودشون گرفتن، تقصیر خانمهای تو سری خوری مثل شماست

ببخشید استارتر جان که رک گفتم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

چرا فکر می کنی تقصیر تو بود؟

چرا اون نباید فکر کنه تقسیرش بوده؟

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈
2740
هر چی باشه نباید اجازه بدی دست روت بلند کنه این حس اشرف مخلوقات که مردا به خودشون گرفتن، تقصیر خانم ...

دقیقا:)

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈

هر کاری هم که کرده باشی حق کتک زدنتو نداره این زندگی برابر نیست گلم زندگی مشترک یعنی چی؟ این رسما برده داریه چرا برای خودتون ارزشی قائل نیستید آخه؟😒

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

نمیدونم چی بگم....اما اگه یه روز گوشه انگشت شوهرم بهم بخوره روزگارشو سیاه میکنم....چقدر راحت در مورد کتک خوردن صحبت میکنید....البته قضاوت نمیکنم من تو شرایط شما نیستم....

یه مرد غلط میکنه دست رو زنش بلند کنه

خانواده ندارین بزنن این شوهراتون جر بدن؟؟؟؟؟ 

خدایا یه دونه مثل بابای من به هر زنی بده... یادمه شوهرم زدم باباش اومد به بابام گفت دخترت پسرم میزنه بابامم گفت خب اونم میخواس بزنه اگه میتونست اومد توخونه گفت جرات داره دست رو بچم بلند کنه میرم با زنجیر میکشم روجونش دیگه لال بشه... همونجا هم باباش شست گزاشت کنار 

خو خواهر من انقد پیله نکن،از بچه عزیزترم مگه هست من وقتی بچه م بهم پیله می‌کنه بیا بازی یا هرکاری منم قاطی میکنم تازه این بچست و نمی‌فهمه شما که ماشاالله عاقل و بالغی چرا،در ضمن انقدر خودتو دست پایین نگیر هیچکس لایق کتک خوردن نیست،تازه الان منتظر هجمه نی نی سایتیا باش بخاطر همین حرفت

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

تا وقتی که دربرابر کتکهاش سکوت کنی وخودتو لایق بدونی اوضاع بدتر هم میشه

چرا نمیشونیش سر جاش،البته که کارشما هم بد بوده ونباید تند حرف بزنی باهاش ولی هر کاری هم که کنی نباید بزنه حق نداره بزنه