2737
2739
پس اگه اینطوره که واقعا بیکار و مریض بوده.البته من از چیزی مطمئن نیستم و قضاوتش نمیکنم اما اگه ...

والله حتمادروغ گفته ازدیروزنیومده یعنی نی نی سایت میتونست ازخودش دفاع کنه وبگه دروغ نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال این ک داستان هم واقعی باشه صفره

چون اخراشو وقتی داریوش مرد مثلا خالی از احساس مص ربات گفته شده بود

همه داستان کش پیدا کرد و بعضی جاها اینقد ریز شده بود و طولانی بود ولی آخرش با مرگ داریوش تو چندتا جمله داستانو راحت تموم کرد

من شک داشتم همون اول چون معلوم بود این قلم برای اولین بار نیس و روش کار شده کلی

کار ی آدمی ک فقط داره خاطراتش ب یاد میاره نبود

در فلک سقفی نمانده این زمانه؛ پَر بزن تا بی کرانه! ^-^
2728
خوب اخرش وگف که چون شماعجله دارین خلاصه میدم

بهونه بود

بچه ها کل داستان رو عجله داشتن سه چهار روز فقط آخرش عجله ای شد؟

من کار به داستانش ندارم چون اهل رمان خوندن هستم دوست داشتم و خوندمش اما اگه میدونستم که داستانه خب احساساتی نمیشدم و ذهنم انقدر درگیرش نمیشد. ☹️

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
احتمال این ک داستان هم واقعی باشه صفره چون اخراشو وقتی داریوش مرد مثلا خالی از احساس مص ربات گفته ش ...

به قلم زیاد مربوط نمیشه چون کاربر موهیتا هم داستانش رو گفت اما خیلی قلم خوب و روانی داشت

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738
به قلم زیاد مربوط نمیشه چون کاربر موهیتا هم داستانش رو گفت اما خیلی قلم خوب و روانی داشت

کی مکالمه ١٨ سال پیشش رو یادشه؟ 

شاید نابغه بودع

میگم شاید داستان واقعی بوده عکسها فیک؟   

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

دروغ بود تایپکش تازه خانم ترکیه ای تو پیج اینستاش به فارسی کامنت گذاشته که به زن ایرانی بگید به خاطر نشر اخبار دروغ به پلیس شکایت کردم

وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ...
دروغ بود تایپکش تازه خانم ترکیه ای تو پیج اینستاش به فارسی کامنت گذاشته که به زن ایرانی بگید به خاطر ...

عهههه کووو زیر کدوم پستش نوشته؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706