2737
2734
عنوان

تکونای بچه خیییییلی زیاده 😑😭

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 69 پست
سلام عزیزم ممنونم تو خوبی دیدی تا الان نشده دیگه خسته شدم تو شاهدی چقدر از امام رضا خواستم ...همش ...

عزیزدلم غصه نخور انشالله که به زودی مادرمیشی ولی باورکن ارزششونداره شماتلاشتوبکن ولی ی مدت بی خیال باش انشالله که جواب میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم غصه نخور انشالله که به زودی مادرمیشی ولی باورکن ارزششونداره شماتلاشتوبکن ولی ی مدت بی خیال ب ...

توکل بر خدا چی بگم که جز صبر چاره ای ندارم

شما هم دعام کن بخدا خیلی حسرت بچه دارم دیگه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
سلام دنیاجان.خوبی؟نینیمون خوبه؟منویادت میاد؟

سلام عزیزم خیلی ممنونم لطف داری

بله یادمه

خودت چطوری دخملت بزرگ شده؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2731

عزیزم شیطون بلا رو

خانما دختر من چهل روزشه از کی با صدا میخنده یا   قیقه میکنه کلا صدا از خودش در میاره دلم داره ضعف میره برای این کاراش که کی شروع میشه 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
توکل بر خدا چی بگم که جز صبر چاره ای ندارم شما هم دعام کن بخدا خیلی حسرت بچه دارم دیگه

انشالله عزیزم همیشه دعات میکنم من منتظرم که ی روزی بهم خبربارداریتوبدی همینجا ذوق کنم یکی ازدوستانم توی همین سایت منتظربودخدالطفشوشاملش کردوای که چقدر ذوقشومیکنم.انشالله براشماهم بزودی به امیدخدا....😍

سلام عزیزم خیلی ممنونم لطف داری بله یادمه خودت چطوری دخملت بزرگ شده؟

ممنون عزیزم آره فسقلی الان روپامه شیرخورده دارم میخوابونمش.من اول ازخدا بعدشما ی دنیاممنونم❤

توکل بر خدا چی بگم که جز صبر چاره ای ندارم شما هم دعام کن بخدا خیلی حسرت بچه دارم دیگه

عزیزم ی مدت بهش فکرنکن ورزش کن مطمعن باش جواب میگیری.توروخداخودتوهم اذیت نکن مطمعن باش شماهم طعم مادرشدنومیچشی عزیزم.

2738
ممنون عزیزم آره فسقلی الان روپامه شیرخورده دارم میخوابونمش.من اول ازخدا بعدشما ی دنیاممنونم❤

ای جانمممم😍خدا حفظش کنه از طرف منم ببوسش

دعا کن منم نی نیمو صحیح سالم بغل بگیرم

فدات شم همه چیز دست خداست

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
ای جانمممم😍خدا حفظش کنه از طرف منم ببوسش دعا کن منم نی نیمو صحیح سالم بغل بگیرم فدات شم همه چیز د ...

انشالله عزیزم بله همینطوره.انشالله این دوران باقی ماندرو به سلامتی وخوشی سپری کنی.زایمان راحتی داشته باشی نی نی صحیح وسالم بیادبغلت.😍❤

انشالله عزیزم بله همینطوره.انشالله این دوران باقی ماندرو به سلامتی وخوشی سپری کنی.زایمان راحتی داشته ...

ممنونم گلم❤

وااای عزیزم ... خوش بحالت ... دارم لحظه شماری میکنم که نینی منم شروع کنه تکون خوردن ... خیلی دلم میخواد ... 2روز دیگه که دنیا بیاد دلت تنگ میشه برای این روزا

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2706