2733
2739
عنوان

تکونای بچه خیییییلی زیاده 😑😭

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 69 پست
نمیتونم  هرچی تلاش میکنم باز توخواب به پهلوی دیگم میشم  نمیتونم بشینم

من تا اخر هشت ماهگی هم بلند نمیشدم خیلی اروم پهلو به پهلو میشدم نه ماهگی ک بلند میشدم دیکه شکمم انقد بزرگ بود ک نمیتونستم بلند نشده تکون بخورم.دکترمم گفت نمیخواد پاشی چون بندناف ب حرکت خود بچه هست ن حرکت مادر .هیچ مشکلی پیش نیومد 

...
اسی مال منم خودشو بعضی وقتا جمع می‌کنه زیر دلم شمام اینطوری بودین تو ۲۱ هفته ؟؟خودشو جمع میکرد زیر د ...

من اینجور بودم دکتر دارو میده انقباضه انگار مطمین نیستم ک واسه ماههای اوله ک دارو میده یا وقتی بچه حرکت داره هم میده دکتر

ولی یزنگ بزن دکترت

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی مال منم خودشو بعضی وقتا جمع می‌کنه زیر دلم شمام اینطوری بودین تو ۲۱ هفته ؟؟خودشو جمع میکرد زیر د ...

نه من کلا جمع نمیشه ارومم نمیشه  مدام بادست وپا انگار بندری میرقصه  

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
2728
وای عزیزم هنوز زوده برا این چیزا معمولا هفته 32-34 اینا به بعد که جاش تنگ میشه این اذیتا رو داره م ...

شکممم یدفعه خیلی بزرگ شد ینی از هفته ۲۰ تا۲۸ وزنم از۶۵شد۷۵

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
سلام عزیزم.خوبی؟انشالله به مراددلت برسی

سلام عزیزم ممنونم تو خوبی

دیدی تا الان نشده

دیگه خسته شدم

تو شاهدی چقدر از امام رضا خواستم ...همش دارم بچه دار شدن بقیه رو میبینم 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
ایشالا به زودی شما هم مامان میشی از ته قلبم برات دعامیکنم عزیزم.

ممنونم عزیزم کاش دعای شماها بگیره در حقم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

😍😍😍😍😍😍آخیییییی عزیزممممممم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
سلام عزیزم ممنونم تو خوبی دیدی تا الان نشده دیگه خسته شدم تو شاهدی چقدر از امام رضا خواستم ...همش ...

مرسی.آره عزیزم میدونم ولی ازدرگاه خداناامیدنباش انشالله میشی هیچ کاری نشدنداره.یادش بخیرمن دخترم بدنیااومد ی خانمی تو همون بیمارستان بعداز۱۴سال طبیعی خدابهش بچه داده بود.ازخوشحالی گریه میکرد.ماهم باهاش گریه میکردیم.میگف اگرمیددنستم ی روز خدابالاخره بهم بچه میده انقدرخودخوری نمیکردم زندگی عادیمومیکردم تا وقتش برشه

2706