2737
2734
عنوان

اگه میشه بگین چکار کنم 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 33 پست
قبل و بعدش مهم نیست اصلا ظاهرا تکلیفش با خودش مشخص نیست 

اره خودشم نمیدونه چی میشه میگه صبر کنیم همه چی درست میشع😔

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
تو هم ساده قبول میکنی؟ رو دست مامان و بابات موندی دختر؟ ولش کن بره بابا تو این زمونه تا کار پیدا کنه ...

خیلی دوسش دارم😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذشته ادما به خودشون ربط داره به نظرم ببین الان چه طوریه اگه خوبه پاش وایسا

نمیدونم خوبه یانه بخدا

خب عاشقشم چیکار کنم😔😔

جمع کن باباعاشقم عاشقم کسی که تعادل نداره بایدبوسیدگذاشتش کنارتوعاشقش نیستی توازتنهایی توغربت میترسی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2728
جمع کن باباعاشقم عاشقم کسی که تعادل نداره بایدبوسیدگذاشتش کنارتوعاشقش نیستی توازتنهایی توغربت میترسی

😞😞😞نمیدونم شاید توزندگیم خیلی تنها بودم اینم.گفت عاشقمه کنارم بود همیشه نگرانم.بود بعدم میگه خدا درست میکنه همه چیو منم وابستش شدم عاشقش شدم😞میگم توکل به خدا شاید درست شد ولی هیچینمیشه😞

😞😞😞نمیدونم شاید توزندگیم خیلی تنها بودم اینم.گفت عاشقمه کنارم بود همیشه نگرانم.بود بعدم میگه خدا ...

باتوکل به خداکه نمیشه جلورفت خدابهت عقل داده که چیکارکنی الان اگه تموم نکنی چندسال دیگه بچه به بغل وباتنفربایدازش جدابشی مخصوصا همچین آدمی که قبل ازدواح ازت رابطه خاسته

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
 باتوکل به خداکه نمیشه جلورفت خدابهت عقل داده که چیکارکنی الان اگه تموم نکنی چندسال دیگه بچه به ...

اخه اولش تو دوستی خواست اول قصدش دوستی بود ازوقتی که گفت برای ازدواج میخوامت دیگه نگفت چیزی

تو هم ساده قبول میکنی؟ رو دست مامان و بابات موندی دختر؟ ولش کن بره بابا تو این زمونه تا کار پیدا کنه ...

اینجوری که میگی ماهایی که مجردیم ناراحت میشیم😞

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
2738
اخه اولش تو دوستی خواست اول قصدش دوستی بود ازوقتی که گفت برای ازدواج میخوامت دیگه نگفت چیزی

این الان داره خرت میکنه بعدازدواج چندصباحی که بگذره فیلش یادهندستون میکنه  بهش اعتمادنکن وازتری تنهایی خودتوتوچاه ننداز

از یه نفرهمه اینارو تجربه کرده نصیخت فقط فرارکن فقط ازش فرارکن همین بخدا بعدابهش برسی هم معذرت میخام ولی به گوه خوردن میفتی

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
اینجوری که میگی ماهایی که مجردیم ناراحت میشیم😞

عزیز دلم واقعیته شاید تلخ باشه ولی اگ اشتباه کنی و وارد زندگی بشی ده سال بعد پشیمون میشی درس بخونین کار کنین ب وقتش ایشالا با کسی ک لیاقت تون داره و همه جوره اوکی هس ازدواج میکنین ن ی ادم اس وپاس

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
عزیز دلم واقعیته شاید تلخ باشه ولی اگ اشتباه کنی و وارد زندگی بشی ده سال بعد پشیمون میشی درس بخونین ...

الان بخاطر اینکه کار نداره اینجوری میگی فقط؟

2706