2726
عنوان

اگه میشه بگین چکار کنم 😓

248 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها من با یکی چند ماهه درارتباطم بعد از یکی دوماه گفت میخوامت برای ازدواج اولش ولی میگفت برای دوستی حتی اون اولا پیشنهاد رابطه های بدهم داد ولی از وقتی قول ازدواج داد دیگه چیزی نگفت درمورد رابطه های بد ولی چون غریبیم میگه نمیتونم فعلا به خانوادم بگم.تا یجوری اشنا شیم باهم وخودشم کار ثابتی پیدا کنه بعضی وقتام دعوامون میشه شدید میگه پشیمونم نمیخوامت اصلا بعد خوب میشیم.میگه اعصابم.خورد بوده😔دیشبم یه حرف بعد زد گفت توبچگی با فامیلشون.کار بد کردن باهم 😔😔کلافم چیکار کنم بنظرتون راست میگه ؟؟قبل از منم دوست دختر زباد داشته😔اینو خودش بهم گعتگعت😔بنظرتون اخرش بهم میرسیم؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

کار ثابت نداره ب زبونم میاره ک نمیخادتت چرا پاش واستادی؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه بعدشکلی معذرت خواهی میکنه میگه عصبی شدم ببخشید😔

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
همین که کار ثابتی نداره نباید بهش تکیه کرد واسه ازدواج  اونم که پینشهاد رابطه داده دیگه چندش ت ...

بعد ازینکه گفت ازدواج کنیم دیگه پیشنهاد نداد😔

توخری یاخودتوبه خریت زدی این آدم نرمالی نیست ولش کن که بعدابازنیای ازکتکایی که بعدازازدواج خوردی اینجاتعریف کنی وبگی چیکارکنم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اخه بعدشکلی معذرت خواهی میکنه میگه عصبی شدم ببخشید😔

تو هم ساده قبول میکنی؟ رو دست مامان و بابات موندی دختر؟ ولش کن بره بابا تو این زمونه تا کار پیدا کنه و بشه جمع کرد چندین سال طول میکشه گند نزنین ب ایندتون لدفن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

چون عاشقشم میگم خدابزرگه شاید کاری پیدا کنه😔

توخری یاخودتوبه خریت زدی این آدم نرمالی نیست ولش کن که بعدابازنیای ازکتکایی که بعدازازدواج خوردی این ...

خب عاشقشم چیکار کنم😔😔

2706