2737
2739
عنوان

زندگی تلخ من 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2709 بازدید | 110 پست
بچه ها تو رو خدا من فقط میخوام دلداریم بدین

بگو فداتشم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها بحث تاپیکو منحرف نکنید

بگو اسی⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
بچه ها تو رو خدا من فقط میخوام دلداریم بدین

اگه خیلی اذیتت میکنه ادرس خونت یاشماره اون خانم بده تامن زنگ بزنم بهش 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731

بعد چون ماشین بابام هم اونجا بود فهمیدیم که بابا داخله بعد رفتیم خونه پسر عموم و با اونا اومدیم که در رو باز کنیم اون زن عوضی چون با من لج بود اول منو از داخل پنچره ای که جا کولر هستش فرستاد داخل وقتی رفتم باورتون نیمیشه که جسد بابام رو دیدم داغون شدم

2740
واقعا؟؟؟کی گفت؟؟

اینم عکسشع...بلاگر ترکیه ای فهمیده از گلبهار شکایت کرده

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

بعد مامانم وقتی فهمید اومد و گفت دیگه تنهاتون نمیزارم و شما رو با خودم میبرم و بعد اون خانوم فقط داخل مراسم بفکر این بود که حق خودش و دخترشو بگیره و هنوز بعد از گذشت چند سال قاتل بابام پیدا نشدبابام که خودش خیلیاز قاتل ها رو پیدا کرده بود کسی نتونست دنبال قاتل خودش بگرده

2706