2737
2734
عنوان

وای دهنت سرویس شد گلبهار کبری پدرتو درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جریان اون که هستم 😀ولی خوب دیگه بهش فکر نکنین یه آدمی بوده که همرو ایسگاه کرده

والا ما هی میخوایم فکر نکنیم تاپیک. میزنن میکنن تو چشممون😢😂

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2731
در جریان اون که هستم 😀ولی خوب دیگه بهش فکر نکنین یه آدمی بوده که همرو ایسگاه کرده

ببخشید ایستگاه چیع؟؟؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2738
بالاخره ب ارزوش میرسه خیر ندیده حالا فک کن پشت همه این ماحرا یه نوجون 14-15ساله باشه

میگم نه.دیگه هندونه خورده بایدپایه لرزش بشینه. یعنی ماچقدرفعالیم که کبراروپیداکردیم 😂😂😂😂

چه چیز غم انگیزی داشته داستانش؟ 

تااخر نخوندم ولی داستان عاشقانه که مثلا شوهرش میمیره

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
2706