2733
2734
عنوان

وای دهنت سرویس شد گلبهار کبری پدرتو درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی داستانش قشنگ بود که رمان کی رو دزدیده ب نظرت؟؟؟؟

نمیدونم. من داستانشو نخوندم😂😂از تاپیکا یه چیزایی فهمیدم😂ولی احتمالا تو این سایتای رمان عضوه از اونا کپی کرده

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2728
کل سایت رو ترکوند بیشرف

من نبودم از پنجشنبه شب تاحالا نمیدونم چیشد والا ولی تا زایمات دختر اولشو خوندم خیلی ناراحت شدم

مردم چقدر وقیح شدن که بااحساسات بقیه بازی میکنن

نمیگن واقعا یکی درد شو کشیده باشه وباز براش زنده شه وبسوزه تو خاطراتش چی گیرشون میاد ینی

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
۶:۳۰ صبح درمورد این چیزا صحبت میکنین  روزتونو خراب نکنین

نصف شب بود تاپیک گلبهار داشتیم سر صبح که خوبه  😂

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2740
اره خیلی تا حالا اینقد از دیدن چندتا کامنت خوشحال نشده بودم😐

چرا اینستا نداری .حالا کبری هم فارسی جواب یکی از کامنت هارو داده ک به اون زن ایرانی بگید من اون سایت رو پیدا کردم و از طریق ipپیداش میکنه پلیس

هااااا چیییه 
بدبختی انگلیسی هم بلد نیستم اون چی نوشته؟

اونا به ما مربوط نیست گلبهارو دریاب😂😂

میدونی چقدر بازدیدکننده داشته اون تایپیک  چقدرم طبیعی همه چیزه میگفت  فقط عکسا دروغ بوده ...

نه لابد همش دروغ بوده، هیچ زنی حاضر نمیشه عکس یه مرد غریبه رو بجای شوهر مرحومش بذاره

وای دهن مارو بیشتر سرویس کردید شما

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2706