2737
2739
عنوان

داداشم ی کلمه درس نمیخونه بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 59 پست
من هنوزم نمیدونم اونایی ک تقلب میکردن یا کلید ازمون داشتن از کجا میاوردن 😑😑😑

منم نمیدونم ولی این انقد تو بحث این چیزاس ک حتی کانالی ک سوالای کنکور هموپیدا کرده بود

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
میذارن ولی مفتی بعید میدونم

شاید دوستش گرفتع ب داداشتم میدع

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کانالی بود یادمه دخترا ازش جواب سوال ها رو میگرفتن رایگان😶😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2731
شاید دوستش گرفتع ب داداشتم میدع

شاید دوستای گند زیاد داره

ببین اصلا درس نمیخونه 

تو ریاضی بقران چپ راستش نمیدونه

رفته فیزیک و ریاضی زده ۷۰

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

نمیدونم والا

داداشم برای کنکور نخوند بعد رتبش سه رقمی شد😐😑احمق خرشانس

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
چه رشته ایه؟

تجربی

2740
نمیدونم والا داداشم برای کنکور نخوند بعد رتبش سه رقمی شد😐😑احمق خرشانس

😂حالا نگاه کن اینم پس فردا دو رقمی میشه

منم نمیدونم ولی این انقد تو بحث این چیزاس ک حتی کانالی ک سوالای کنکور هموپیدا کرده بود

سوالای کنکور رو قبول ندارم

لو رفتن سوال کنکور اینطور نیست, به کسایی ک پول میدن میگن گزینه درست فلان نشونه رو داره

سوالا رو نمیتونن منتشر کنن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
شاید دوستای گند زیاد داره ببین اصلا درس نمیخونه  تو ریاضی بقران چپ راستش نمیدونه رفته فیزیک ...

😑😑😑

البتع گاهیم شانسی میشع ها😂😂😂

من خودمم یبار زیاد نخوندع بودم اما تراز و درصدام بالا شد

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
سوالای کنکور رو قبول ندارم لو رفتن سوال کنکور اینطور نیست, به کسایی ک پول میدن میگن گزینه درست فلان ...

کلید

😑😑😑 البتع گاهیم شانسی میشع ها😂😂😂 من خودمم یبار زیاد نخوندع بودم اما تراز و درصدام بالا شد

😂من از این شانس ها نداشتم

2706