2737
2739

چند ماه پیش خواهرشوهرم اینارو دعوت کردم پسرش گف این بار خوب غذا درست کردی اولین بار عین غذای  پادگان بود مامانش خندید

دیشب دختر اون یکی خواهرشوهرن اومده بود ماکارونی گذاشته بودم واسه خودمون اینم سرزده اومده بود مامانش زنگ زد چیکار میکنین گفت زندایی جوجه کشیده داریم‌ اونو میخوریم با مسخره گف خیلی ناراحت شدم 

اونروزهم خوهرشوهرم جاریمو مسخره می‌کرد که یه قیمه گذاشته بود بالا آوردیم به زور خوردیم همه هم میخندیدن

کلا به نظر من مهمونی بری زهرمار هم بپزه نباید حرفش رو از این خونه به اون خونه ببری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باید شما خودت رو درگیر بیشعوری بقیه کنید؟؟؟؟؟

باشعور میشن؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2742

چ ادمای بیشعورییییی سر زده میان انتظار چیم دارن

ما یدفعه عمم سر زده اومد و ما املت داشتیم ی جوری با ذوق میخورد و تعریف میکرد از دست پخت مامانمم ک اصلا حالمون خوب شد

مامانمم  از فرداش نهار دعوتش کرد و کلی غذای خوب و... درست کرد

2738

چرا جواب این بچه ها رو نمیدی 

دوبار که جواب بدی یاد می‌گیرند الکی حرف نزنن 

به اوت اولی میگفتی آدم مهمونی میره گوفت هم جلوش باشه نمیگه بد مزه بود 

به دومی هم میگفتی سر زده اومدی انتظار کباب هم داری 

دیگه نزار بچه ها هم مسخره کنن بزن تو دهنشون

از بچه هاشونم حرف میخوری؟ میگفتی عزیزم شما بیخبر وسرزده اومدی، اگه واسه سکمت اومدی وجوجه میخواستی حداقل قبلش خبر میدادی منکه کف دستمو بو نکرده بوده سرکار علیه دارید تشریف میارید اینجا.

ادامشم بگو مامان خودت واسه دختر عمه هات چی میپزه شمارشونو بده تا ازشون بپرسم منم همونارو واسه تو بپزم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بعضیا واقعا مریضن ، با تخریب میخوان بگن ما خوبیم و دستپخت ما خوبه . ولش کن ترزش نداره خودتو ناراحت کنی ولی دیگه دعوات نکن ‌. سرزده هم اومدن هیچی جلوشون نذار خب ؟؟؟؟

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 
2706