2410
2553
عنوان

داداشم ی کلمه درس نمیخونه بعد...

716 بازدید | 59 پست

تمام درصد هاش تو قلم چی شصت و هفتاد

😐چطور ممکنه

پولم نداره کلید بخره

ممکنه کانالی کلید مفتی بدن😑🐈

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره

قلم چی خیلی تقلب توش زیاده

ممکنه دوستش بخره بده بهش

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
هوشش زیاد نیس احیانا؟! 

معمولیه بدون خوندن عمرا چنین درصد هایی بزنه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من هنوزم نمیدونم اونایی ک تقلب میکردن یا کلید ازمون داشتن از کجا میاوردن 😑😑😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2714
از دوستاش میگیره منم نمیخریدم بچه ها میدادن😂

جدیدا خیلی رفته تو فاز تقلب 

من هنوزم نمیدونم اونایی ک تقلب میکردن یا کلید ازمون داشتن از کجا میاوردن 😑😑😑

از کانالای تلگرامی😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
ارع کانالای تلگرام میذارن

میذارن ولی مفتی بعید میدونم

از کانالای تلگرامی😂

من. همه جا گشتم نبوده

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706