2737
2739
عنوان

سقط بخاطر جنسیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 8395 بازدید | 142 پست
اره مامان منم بچه بودم یکی سقط کرد ما دو تائیم منو و داداشم ولی من همیشه حسرت خواهر داشتن تو زندگیم ...

دقیقا منم  بخاطر همین ازشون پرسیدم که خواهر دارن  یا  نه  اگه خوهر دارن  میدونن چه  شیرینه خوهر داشتن  واگر مث ما  ندارن  میدونن  چند برابر دردناک ترو سخت تره نداشتن خواهرخدا داره دوتا هدیه باهم  بهش میده ی دختر  برا خودشون ی  خواهر  برای دختراش  

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

یه چیزیی هم بگم روح و اینا رو نمی‌دونم ولی این متن رو از رو کتابمون میگم بهت 

ابتدا رگ های خونی شروع به رشد میکنند سپس جوانه های دست و پا 

در انتها ماه اول اندام های اصلی شروع به تشکیل میکنند ضربان قلب آغاز میشود و در طی ماه دوم همه اندام ها شکل مشخص می‌گیرند

حالا اگه از دلت میاد خلقت خدا رو از بین ببر 🙃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا به موضوع تاپیکت کاری ندارم ولی خداییش سخت نیست دوتا پشت هم؟ من پسرم یکسالشه هنوز عوارض حاملگی باهامه حس میکنم ۱۵ سال پیر شدم،اگه حاملگی دومت ناخواسته بود از این به بعد بیشتر مراعات کن بخاطر خودت میگم عوارض حاملگی خیلی بده🥴

من یه بچه داشتم بچه دومم ناخواسته بود 

بی بی چک زدم مثبت بود بدون فکر رفتم دکتر بندازمش چون واقعا بچه نمیخواستم 

رفتم مطب دکتره اینقد بیشرف بود گفت سونو بده تا بندازمش با حرفش دنیا رو سرم خراب شد کلی گریه کردم تو مطب. برگشتم 

بچهم بود دوسش داشتم 😍😍اصلا میخواستم دکتره رو بگیرم تو دستم خفه ش کنم 

من منتظر بودم بگه سقط نکن🤕🤕🤕بدون فکر رفته بودم 

الان خدا رو شکر اینقد نازو خوشگله ینی هی به خودم لعنت میفرستم چرا به سقط فکر کردم

2728

شما تحت تاثیر حرف بقیه قرار گرفتی تو بارداریم حساس شدی برا اینه اینجوری درگیری با خودت

ببین اگر خدای نکرده سقطش کنی تا آخرررر عمر عذاب وجدان خواهی داشت

هرچند مطمئنم این کارو نخواهی کرد

بنظرم برو پیج سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری و یا پیج گونش که هر کدوم دو تا و سه تا دختر دارن ببین چقدر حالشون با دختراشون خوبه تا نگاهت عوض بشه

تو تحقیقاتی که روانشناسا و جامعه شناسا انجام دادن معلوم شده شادترین و کم دردسرترین خانواده ها دوتایین که دو تا دختر دارن

من به عینه دارم میبینم داییم و عموم هر کدوم دوتا دختر دارن زندگیاشون آروم و بی دغدغه و شاده خداروشکر

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
یه چیزیی هم بگم روح و اینا رو نمی‌دونم ولی این متن رو از رو کتابمون میگم بهت  ابتدا رگ های خون ...

قبل از دمیده شدن روح هم  سقط جنین  گناه داره  تو رساله هست   فقط  دیه نداره   وگرنه  گناهش که کم نمیشه  خدا  بداد همه برسه  خدا هیچ کس و اینجوری امتحان نکنه  من یکی رو کلا امتحان نکنه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

جنین من خود به خود هفته 14 سقط شد

اگه می‌دیدی هیچ وقتت یه سقط فکر نمیکردی 

من نابود شدم با دیدنش

کامل کامل بود

نکن نابود میشی

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد.. 
2738
منتظر هجوم باش

مگه ملت ما جز توهین به عقاید هم کار دیگه ای هم بلدن؟ همینایی که توهین میکنن و مینویسن هیولا پاش بیافته از من بدتر عمل میکنن. کجایه حرف من نژاد پرستیه؟ میگم دخترم که جونمه رو دارم دلم میخواست یه پسرم داشته باشم. از هر دو نعمت خدا بهرمند بشم. این هیولاییه؟ جز حمله به مردم جور دیگه ای بلد نیستین دلداری بدین؟

مگه ملت ما جز توهین به عقاید هم کار دیگه ای هم بلدن؟ همینایی که توهین میکنن و مینویسن هیولا پاش بیاف ...

کدوم عقیده برو خودتو جمع کن اه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ای خدااااا یه جوری شدم

بچه ی خودم تو شکمم دختره

نمیدونی واسه دختر شدنش چقدررررر دعا کردم و نذر کردم 

آخه اون بچه گناه نداره؟بهش حس مادرانه نداری یعنی؟دلت میاد آخه؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
خب منم بچه ی اولم پسره و سه ماهه باردارم دومی هم پسره یه تاپیک زدم کاش خدا بهم یه دختر می داد همه او ...

اونایی که توهین میکنن یه ذره هم خودشونو جای ما نمیذارن. من از خدا دو تا بچه دلم میخواست با دو جنس که لذت هر دو رو بچشم. هیچ ربطی هم به نژادپرستی و جاهلیت نداره. هنوز ۲۰ هفته نشده که روح داشته باشه. من باید مادر شادی باشم برای دخترم ولی نیستم الان. یک ماهه شب و روزم شده گریه.

همههههه دوست دارن هم پسر داشته باشن هم دختر ولیییی مث ادم مواظبن خودشونو ول ندن برا شوهر به موقع با مراقبت باردار بشن ب جنس دلخواهشون برسن اگه ام با جنسیتی ک میخوان نشه اینقد پست نیستن بچرو ب دلیل جنسیت بکشن

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

برا جنسیت ک اشتبا میکنی... دوتاشون هم جنس باشه هم برا خودشون خوبه هم شما کمتر باهم دعوا دارن بعدا... من خودم دو تا پسر دارم همش حسرت دختر رو دارم..از نظر اختلافم ک خواهر من با وجود ی بچه4ساله دو تای بعدیش 18ماه فاصله داشتن مثل این حالت شما... سخت بود ولی بزرگ شدن

2706