2733
2734
عنوان

سقط بخاطر جنسیت فرزند

8387 بازدید | 142 پست

سلام، من یه دختر دارم که همه دنیامه، تازه ۱۱ ماهشه و من ۴ماهه باردارم همیشه عاشق دختر بودم ولی اینقدر اطرافیانم پسردوستن که رو منم بدون اینکه بدونم تاثیر گذاشته، و حالا که فهمیدم بچه دومم دختره افسرده شدم، هفته ششم میخواستم بندازمش نذاشتن از بس ترسوندنم ولی الان هم از جنسیتش ناراحتم هم میترسم دوتا بچه کوچیکو بزرگ کنم  صبح میگم میخوامش عصر میگم نمیخوامش، اونقدر گریه و بی تابی میکنم تا خوابم ببره، خیلی حالم بده، هنوز به هفته ۲۰ و دمیدن روح نرسیدم، میخوام سقطش کنم ولی از خدا میترسم. کسی تجربه ای مثل من داشته؟

منتظر هجوم باش

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای دست خودم نیست هیچی باور نمیکنم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738

فکر کردم مردم اینقدر روشنفکر شدن که جنسیت براشون مهم نباشه انا مثل اینکه اشتباه فکر میکردم 

فقط میتونم بگم کاش خدا این بچه رو به شما نمیداد مادر خوبی نیستی تو یه هیولایی هیولا

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

صدتا دخترم داشته باشي كمه

بچه رو انداختي با نوع شخصيتي كه بقيه به راحتي ميتونن روت اثر بزارن چيكار ميكني؟؟

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

هردوشون عشقن برا هم جنس خودت ارزش قائل شو عزیزم 

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2706