2737
2734
عنوان

حالتون چطوره امشب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عالیه..شاد باشید.. متن تاپیک هم دوست داشتید بخونید

خوندم زیبا و عالی 

سپاس فراوان 🌹🌹🌹

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2738

خوبم شکرخدا🤗♥️

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
منم دیسک کمر دارم  اما مهم نیست 💃💃💃💃💃 دلم گرفته اما بهش فکر نمیکنم  اعصابم از بابا ...

دیسکت خفیفه یا شدید ؟! من گردنه کمرمم خفیف دارم ولی عمل دیسک گردن خطرناکه شاید فلج بشه آدم کاش فردا برا من نباشه نمیخوام دیگه این زندگی پر استرس رو ک هر روز بخوام بترسم از علیل شدن

عزیزم مامانتون وخواهرتون چرا فوت شدن  

آبجیم تصادف کرد،مامانمم از غصه ابجیم دووم نیاورد😔

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2706