2733
2739
عنوان

حالتون چطوره امشب؟

1027 بازدید | 129 پست

امروز که سر کوره های آجر پزی بودم داشتم نحوه کارشون رو میدیدم..یعنی ساختن یک اجر از خشت و گل و خاک احتیاج به گرما و سوختن داره تا بتونه یک ساختمون تشکیل بده که هزاران انسان در اون با آرامش زندگی کنن...

اگه این سوختن نباشه هیچ وقت هیچ چیزی ساخته نمیشه و به کار نمیاد

میخوام بگم اگه از وابستگی از حرفاهای دیگران از مشکلات از سختی ها داریم از درون میسوزیم شک نکنید داریم ساخته میشیم برای زندگی بهتر اما معنی زندگی و ساختن رو هنوز نمیدونیم چی هست..کافیه بشینیم فکر کنیم ...به خدا هیچ چیز توی زندگی انقدر سخت نیست که یک انسان بخواد به خاطرش بریزه بهم و به خودش سخت بگیره...

فقط میخوام بگم اگه درون خودتون تا چیزی پیدا نکنید توی بیرون از خودتون و بین آدما و دنیا هیچ چیز پیدا نخواهیدکرد...هیچ چیز و هیچ کس خوشحالتون نخواهد کرد جز خودتون...

"و من تو را برای خودم ساختم و پرورش دادم"

قرآن_کریم

طه ۴۱

مگه میشه خدا بندشو تنها بزاره؟ از امشب عاشق باشید❤️

قشنگ بود موافقم 

حالمم شکر خدا خوبع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خوبم 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

متن جذابی بود👌

حالمم الان عالی 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706