2737
2739
امیدوارم جواب بگیرم. چون خیلی راهها رو برای لاغری رفتم و نتیجه رضایت بخشی نگرفتم. 

انشالله

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان چند وقته از روش گذشته برگشت نداشت؟؟

الان والا هنوز وزن نکرده نمیدونم دقیقا انا شوهرهم چهارمی داره استفاده میکنه خوبه لباساش گشاده شد براش

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2731
من هم اطلاعات دقیقی ندارم. تو اینترنت که سرچ کردم متوجه شدم اشتها رو کم میکنه و باعث لاغری. آمپولهای ...

خواهر زاده شوهر خواهرم استفاده کرد باردار شد بعد چند سال ناباروری و سقط کرد و هنوزم باردار نشده دکترم بهش گفته بود نزن

دیدی سلام ما رو بهش برسون. این دارو جزو داروهاییه که مثل انسولین،گیر نمیاد الان. گیرتون بیاد هم قیمتش بالاست

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

من ۳تا امپول در ۳ ماه استفاده کردم بدون اینکه دوزشو اضافه کنم. با همون دوز۰.۶ تا اخر ادامه دادم و ۸ کلیو بدون رژیم و ورزش لاغر شدم. البته این امپول در اوایل اشتهامو صفر کرده بود . ولی کم کم اشتهام برگشت منتهی نه به اندازه ی قبل،  اشتهای کمی داشتم.

2738

سلام من امپول ساکسندای ایرانی رو گرفتم ۲ قلم تزریق کردم ولی هیچ فایده ای نداشت تا اینکه یکی شماره یا اقایی رو بهم داد مرز مریوان بود فکر کنم خارجیشو گرفتم واقعا معجزه بود و عالی جواب داد دوستان ساکسندا ایرانی به هیچ وجه تاثثر نداره شماره اون اقا رو میزارم کسی خواست خارجیشو بگیره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سپاس کجا میشه تهیه ش کرد و قیمتش چقدره؟

سلام دوست عزیز

دکتر خالدی هستم داروساز در سوئد

۱۵ قلم ساکسندا  اصل در اختیار دارم .

در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید

۰۹۹۳۶۵۳۵۷۲۲