2737
2734

شوهر من استفاده کرد تاثیر داشت

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند کیلو کم کردن و طی چه زمانی؟

یه هفته هشت کیلو فکر کنم دقیق یادم نیست اما کم کرد 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
استارتر جان بگو ببینم چیه این آمپول که میگي

من هم اطلاعات دقیقی ندارم. تو اینترنت که سرچ کردم متوجه شدم اشتها رو کم میکنه و باعث لاغری. آمپولهای زیر جلدی هست مثل انسولین

2738
چی عست؟میشه توضیح بدین اولین باره میشنوم

عزیزم یه امپول مثل انسولین باید استفاده کنی دوز خاصی داره لاغری سریع میده بدون عوارض

چه عالی. عوارضش زیاد بود عزیزم؟از کدوم داروخانه تهیه کردن. ممنون که پاسخ میدین❤️

عزیزم خود شوهرم گرفت دکتر داخلی و غدد بهش داد دوهفته استقاده کرد والا عوارضی ندیدم الان البته همراهش کلی مکمل و ویتامین نوشته بود برا شوهرم میل به غذا خوردن کم میکنه گرسنه هستی اما حالت بهم میخوره غذا بخوری شوهرم اینجوری بود

ققیمت؟؟

دونه چهارصد مال چند ماه پیشه الان حتما گرون تر شده

2706