2733
2739
عنوان

امروز پروفایل دوست دختر شوهرمو دیدم حالم بد شد یه کم

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 70 پست
اگه نمیتونن بهم برسن و نمیتونن همو فراموش کنن گوووووه میخورن ازدواج کنن و یه زن و مرد دیگرو بدبخت ک ...

من که نه استارتر رد می شناسم نه کسی از شماها رو ولی لطفا قضاوت نکنیم ما عادت داریم به قضاوت و  توهین معلومه که کارشون خیلی زشته اما من نمی فهمم چرا فحش میدین

نمی دونم هم دلم واسه تو می سوزه هم اونا. گناه دارن کسایی که همو دوست دارند بهم نمی رسن

تقصیر من چیه این وسط گفتم تو شوهرت بهت اهمیت تنیده برا همین دتبال شوهر منی بخدا میام به شوهرت میگم زنش خیانت کاره گفت شوهرم اینقد عاشقمه که حرف تورو باور نمیکنه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقصیر من چیه این وسط گفتم تو شوهرت بهت اهمیت تنیده برا همین دتبال شوهر منی بخدا میام به شوهرت میگم ز ...

چه زنیگه هرزه اس 

من نمیدونم چرا یه عده دکتر که لازمه این مملکتن بر اثر این کرونا میمیرن ولی امثال این زنیکه خونه خراب کن سالمن

🖤🖤🖤
2738

با شوهرت حرف بزن اصلا فرض کن اون زن چیزی واسهاز دست دادن نداره شوهرت نباید بهت خیانت کنه اگه اون زن با کسی دیگه باشه میزی بگی چرا داری به شوهرت خیانت میکنی ؟؟؟پس مهم اون زنه نیست شوهرته 

دلم هم برا تو سوخت هم برا عشق اونا 

زندگی خیلی وختا ناعادلانه میشه خیییییییلی 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706