2737
2734

۳سال پیش دوست دختر دوران مجردی شوهرم با شوهرم تماس میگیره ‌.تو مجرذیش با شوهرم عاشق هم بودن و شوهرم ۳ دفعه رفته خاستگاریش ولی پدرو برادراش راضی نبودن و شوهرم بهش میگه برا اخرین یار میام خاستکاریت اگه تورو بهم ندادن دیگه از هم خداحافظی میکنیم و کاری به هم نداریم و برا بار اخر شوهرم میره و یهش نمیدن و برا همیشه خداحافظی میکنن و اون دختر ازدواج میکنه.و شوهر منم بعداز چندسال ازدواج میکنه یعنی ۱۰سالی از هم بی خبر بودن تا ۳سال پیش اون دختر که ازدواج کرده و بچه داره دوباره به شوهرم زنگ میزنه و من میفهمم شوهرم رو گوشیش مکالمه ضبط شده داشت یادش رفته بود حذف کنه و شوهرم کلی قسم خورد که کاری به گارش نداشته باشه دیگه تا چند ماه من حامله میشم و به شدت عصبی بودم و شوهرم منو درک نمیکرد هی دعوا داشتیم و دوباره شوهرم بهش پناه میبره برا دردو دل کردن و غیبت کردن من و دوبار فهمیدم یادش رفته بود شمارشو پاک کنه کلی دادو بیداد و قسم طلاق خورد که دیگه کاری به کارش تداشته باشه.و به اون زن زنگ زدم کلی فحشش دادم گفتم عکسای شوهرمو کپی میکنی میزاری رو پروفایل خودت عکس خود شوهرم نه.عکس چیز دیگه بود.و امروزم نگاه کردم یه عکس نوشته بود.دل تنگ کسیم که روحشم خبر نداره یعنی منظورش شوهرمه.🤔و اون عکاسی که از پرو فایل شوهرم کپی کرده هنوز رو پروفایلشه.

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی بیشعور بود.میخوام لیتگ این تایپکو براش بفرستم بیاد بخونه چی بهش میگن

بفرس براش بگو تو هرزه ای چون شوهر داری بچه داری بدبخت مثلا مادرهه کثافت چقدر متنفرم ار این جور زنها....

واسه معجزه ای ک منتظرشم ی صلوات بفرستیدعشقها
نمی دونم هم دلم واسه تو می سوزه هم اونا. گناه دارم کسایی که همو دوست دارند بهم نمی رسن

اگه نمیتونن بهم برسن و نمیتونن همو فراموش کنن

گوووووه میخورن ازدواج کنن و یه زن و مرد دیگرو بدبخت کنن

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
بله عکس میزارم من اون زنو ندیدم ولی میگن به شدت خوشکله زنه شوهرمم بد نیست

خب عکس بزار

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
بله عکس میزارم من اون زنو ندیدم ولی میگن به شدت خوشکله زنه شوهرمم بد نیست

نمیشه فک کنم الان

گذاشتی منم صدا کن

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2706