2737
2734
عنوان

سوال دارم

141 بازدید | 16 پست

رابطه داشتن تو هفته باید چند وقت ب چند وقت باشع ینی چجوری طبیعیه چند روز یک بار؟؟؟؟

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بستگی به اون علاقه داره و دوس داشتن به نظرم  نمیشه گفت دقیقا چندوقت به چندوقت

من و شوهرم دیشب مهمون داشتیم گفتم حتما امشب میاد چون پری شب ام نبود اما سر درد داشت خابید خیلی فکرم مشغول شد رومم نشد خودم نزدیکش بشم

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
خب بستگی به اون علاقه داره و دوس داشتن به نظرم  نمیشه گفت دقیقا چندوقت به چندوقت

ب نظرت اگ فردا اومد سمتم بهش بگم ک دیشب خیلی دلم....  میخاست بانگم؟؟نمیدونم سرش خیلی درد میکرد سریع خابید

بستگی به دو طرف داره تازه عروس دامادا که کلا هر روز  بعدش کم میشه یه روز در میون کم کم میشه هف ...

درسته ممنون👍

2738
من و شوهرم دیشب مهمون داشتیم گفتم حتما امشب میاد چون پری شب ام نبود اما سر درد داشت خابید خیلی فکرم ...

به نظرم خودت بگو الان 

قول میدم حالش خوب بشه سردردو یادش بره

اتفاقا برای مردا خیلی جذاب تره که خانومشون تو رابطه پیش قدم بشه 😌

شروعِ دوباره سخته، ولی بعضی وقتا واقعا لازمش داری🫀(:
به نظرم خودت بگو الان  قول میدم حالش خوب بشه سردردو یادش بره اتفاقا برای مردا خیلی جذاب تره ک ...

اخه خابه

به نظرم خودت بگو الان  قول میدم حالش خوب بشه سردردو یادش بره اتفاقا برای مردا خیلی جذاب تره ک ...

بعد اینکه یکم اومدم حرف بزنم بغلم کرد گفت بخاب عشقم دیگ چیزی نگفتم نمیدونم خخخ خودش پا. نداد منم روم نشد دیگ 

اخه خابه

بابا یکم شیطون باش 😂

ولی باز خودت میدونی 

اگرم فردا اومد سمتت خواستی بگی دیشب دلت خواسته به حالت شوخی و دلبری بگو که خوش بگذره😉

بابا یکم شیطون باش 😂 ولی باز خودت میدونی  اگرم فردا اومد سمتت خواستی بگی دیشب دلت خواسته به ...

میدونی عقدم خونه مادر شوهرمم نمیشه شیطون باشم.  بعدش یکم با موهای سینش ور رفتم گفت چیکار میکنی ن دیگ فک کنم حال نداشت سرش خیلی درد میکرد اما چون همیشه تو رابطه اوکی بودیم الان یکم حالم گرفته شدش

میدونی عقدم خونه مادر شوهرمم نمیشه شیطون باشم.  بعدش یکم با موهای سینش ور رفتم گفت چیکار میکنی ...

عیبی نداره بابا پیش میاد دیگه عصابه خودتو خورد نکن حتما دلش میخواسته پر انرژی باشه بعد رابطه رو با عشقش شروع کنه

بعدا جبران میکنی تمام این شیطنتارو تو خونه خودتون😉

عیبی نداره بابا پیش میاد دیگه عصابه خودتو خورد نکن حتما دلش میخواسته پر انرژی باشه بعد رابطه رو با ع ...

آره ولی فردا با شوخی بهش میگم.  مرسی خیلی حرفات ارومم کرد اره چون شب قبل مهمون بود خونه مادر شوهرم آینا دیر خابیدیم کلا از صبح ام هست قربونی کشتیم خیلی سر درد داشت کلا خسته شده بود دوش ام نگرفت فک کنم حال نداشته اره پیش میاد فردا حتما تلافی میکنم بهش با شوخی میگم 

2706