2733
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50052 بازدید | 523 پست
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

من دقیقا زندگیم بر عکس توعه کاملا برعکس خیلی اذیت شدم آخرشم نتونستم تغییر کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم شوهرم همین و میگه بهم ولی ادم نمیتونه اخلاقشو به خاطر یکی دیگه عوض کنه من که به شوهرم میگم منو همین جوری که هستم قبول کن

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.

ولی من شوهرم همیشه میگه با هیچکس توی فامیل ما صمیمی نشو و سیاست داشته باش 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ما تو خانوادمون دو تا عروس داریم که دخترخاله هستن یکیش زن برادرمه یکیش زن پسر عموم

زن داداش من خیلی خونگرمه و با همه گرم میگیره دوسش دارن

ولی زن پسر عموم آرومه در حد سلام و علیکه با بقیه

خیلیا میگفتن حرف نمیزنه خودشو میگیره ولی کم کم متوجه شدیم کلا آرومه بنده خدا دست خودش نیست

2738

قرار نیس خودت نباشی یا ادا دربیاری.چیزی که همسرتون میخواد یه مهارته،کم کم سعی کن به دستش بیاری این مهارتو،حتی شده یه خرده..وقتی به دسش بیاری خودتم تو جمعا راحتتر میشی.خیلی جاها به دردت میخوره.ساکتی رو شخصیت و کم رو بودن بچم تاثیر داره.

قرار نیس خودت نباشی یا ادا دربیاری.چیزی که همسرتون میخواد یه مهارته،کم کم سعی کن به دستش بیاری این م ...

وای قربون دهنت منم میخاستم همینو بگم

فقط اونایی که ریختن گفتن اصلا خودتو لازمذنیس تغییر بدی شوهرت غلط کرده وفلان🙄😐

بابا درسته مااز همسرمون نمیتونیم زیاد رو تغییرش حساب باز کنیم

ولی ازخودمون میتونیم انتظار تغییر برخی عادات و رفتارهامونو داشته باشیم

کسی که نتونه ونخاد تغییر مثبت کنه درجهت بهبود روابطش با همسر بنظرم  مهارت کافی زندگی مشترکو نداره

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من هم این مشکل و دارم خیلی کم حرفم خانواده شوهرم فکر میکنن من خیلی خودم و میگیرم 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 

عزیزم فاملای شوهرت مثل خواهر برادرش که خیلی صحبت میکنن ایا تو فامیلای شوهرشونم اینطورین؟؟خواهرشوهرای منم خیلی حرف میرنن انوقت پیشش خانواده شوهرشون فقط شنوده هستن از بس موزی و بلان.نه مثل من ساده که میشینم حیک و موکا براشون میگم.بخدا هرچی پیش خانواده شوهر اروم تر دانا تر وعاقل تر.بگن ارومه جهنم.تازه سرسنگینی.پس وررررر بزنی بعد بیای پشیمون شی و خوبه

2706