2733
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50061 بازدید | 523 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم اینجورم ارومم ساکتم شوهرم اولا خوشش میومد میگفت خیلی خوبه ولی الان ک جاریم اومده اون خیلی شلوغه همه رفتن سمت اون میگن من حرف نمیزنم شوهرمم پر میکنن ک چرا نمیگمو نمیخندم البته بعضی وقتا شوهرم میگه میدونم از طرف اوناس...

2731

ببین دقیقا خانواده شوهر منم پرحرف و شلوغ و دقیقا ازکسایی که خیلی حرف بزنن خوششون میاد میگن چه عروسی خاکی ای هرکی ام حرف نزنه میگن یخ و قد و مغرور

ولی من بشدت ادم ساکتی ام طوری که مستقیما چیزیو نپرسن جواب نمیدم. تازه صدام اینقد ارومه اینقت با خجالت جواب میدم. اینقد مختصر.

ولی کم کم خانواده شوهرم عادت کردن. ضمنا اولش حرفی نداشتم باهاشون. ولی کم کم عادت میکنی بهشون حرف هم پیدا میشه برای زدن

حالا فعلا هرچی شوهرت میگه بگو باشه. ولی خودتو مجبور نکن

کم کم درست میشه و شوهرتم با اخلاقت خو میگیره

تازه بنظرم اونایی که کم حرفن همیشه محترم تر شمرده میشن.

منم خیلی ساکت بودم دوران نامزدی همسرم خیلی بهم میگفت خوش تعریف باش ساکت نشین سختم بود ولی به مرور زمان رو خودم کار کردم الان همه جا با همه راحتم از شدنی میشه فقط باید خجالت بذاری کنار 

مامان دوقلوها هستم😍😍
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

خودت باش 

منم شوهرم گفت خونگرم شدم همچین سواری ازم گرفتن دارم تمرین میکنم ساکت باشم 

خونگرم باشی باهات احساس راحتی میکنن و متلک اینا بهت راحتر میگن 

احترامت از بین میره

خونگرم باشی دیگه نمینونی سرد بشی

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

عزیزم شرایط من و شما برعکس تو خانواده ما جمع میگن میخندن اهل معاشرت ولی خانواده شوهرم همه ساکت منم رفته رفته شدم مثل اونا . یعنی حسرت موندم یه بار برادر شوهرم باهام احوالپرسی کنه