2737
2734
عنوان

پدرشوهر بچمو محل نمیده

362 بازدید | 27 پست

امروز جمعس و طبق معمول خونه مادرشوهره ایم امروز بچم انقد رف جلو پدرشوهرم ویراژ داد پدرشوهرم انگااار نه انگااار اصلا محل نداد بااینکه یک غربیه بچم تو خیابون میبینه کلیی قربون صدقش میره و ازش عکس میگیرن ولی پدرشوهرم تازگیا با بچم خیییلی سررد برخورد میکنه و باهاش و اصلا محلش نمیزاره ولی بچه جاریم ک با پدرشوهرم اینا میشینن انقد قربون صدقه اش میییره انقد بالا پایینش میکنه بیا و ببین میبرش تو کوچه دورش میده میبرش میخوابوندش خلاصه همش باید پیش پدرشوهرم باشه 

بخدا هروقت از خونه مادرشوهرم میام سردرد میشم 

نه بگم بخاطر حسودی بچه من دختره و دوروز دیگ ک بزرگ میشه تبعیض هارو میبینه و یوقت باخودش نگه شاید من دخترم منو دوسندارن یا شاید چون اون پسره بیشتر دوسش دارن نمیدونم چرا اینجوری میکنن 

باز از یه طرف میگم شاید بچه من الان یکم شیطون شده اینجوریه و بچه جاریم ۸ماهشه شیرین تره خلاصه نمیدونم دلیلش چیه انقد امروز از کار پدرشوهرم ناراحت شدم الان اومدم تو اتاقشون بابغض دارم مینویسم و تنها همدردام شماهایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انقدر بچتو غرق محبت و عشق کن که نیاز به محبت هیچکس نداشته باشه

ببین من خودم تبعیضا مامانبزرگمو میدیدم وخیلی ضربه میخوردم.هرپیم پدرمادرمحبت کنن ادم بازم ناراحت میشه

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2740

شعورش قد نمیده، خیلی مورد اینجور شنیدم، آبجی خودتو ناراحت نکن، منم دیدم، ناراحتی کشیدم، اما بیخیال، ازالان بهتون خواهرانه میگم بهش فکر نکن داغون میشی، هرکس شعوری داره، بیخیال

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام).