2737
2739
عنوان

پدرشوهر بچمو محل نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 27 پست

رفت و اومدتو کم کن بذار حسرت بچتو بخورن

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
محل نذاره ، بچه بابد محبت پدر و مادر رو داشته باشه بقیه کی هستن دیگه

آفرین حرف خوبی زدی

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقول دوستمون محبت پدرمادر کافیه برابچه، نیاز به محبت هیچکی نداشته باشین، اونا خودشون عقده این و شعورکافی ندارن از اونا انتطار نداشته باش هرکس هررفتاریو کرد گله نکن قد شعورش رفتارکرد، پس شمامشکلی ندارین شما متین باشین وبی نیاز، محبت  فقط از خدا بخواین👆ازبنده هرگز

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2731

خودت به جااای همه قربون صدقش برو.بلند بلند نازش کن.

دختر که نازتره فازشون چیه.البته کلا نباید فرق بذارن دخترو پسر نداره.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

خیلی سخته  بابای من برادر زادم که پسره و تنها نوه پسری  خیلی دوست داشت و البته بازم داره خواهرم ناراحت میشد میگفت چون واسه من دختره این کار و میکنه  وماهم کادو های تولدشون و عیدیشون بیشتر از این بچه های برادرم بود درحالی که خواهرم به خاطر شغل همسرش تو روستا بودن و به اون خاطر بچه  هاش با بابام اخت نبودن وهمچنین بابام  بعد اینکه خواهرم کوچ کردن شهر پسرش دنیا اومد همه مون همچین دوسش داریم برادر زادمم به خاطر گستاخی و بد دهنیش از چشممون افتاده  

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
ببین من خودم تبعیضا مامانبزرگمو میدیدم وخیلی ضربه میخوردم.هرپیم پدرمادرمحبت کنن ادم بازم ناراحت میشه

من با اینکه خیلی رو این مسائل حساس بودم و بی محلی کردن آدمارو بی‌احترامی به خودم میدونستم، اما هیچوقت برام مهم نبود پدربزرگ و مادربزرگم دوسم داشته باشن یا نه ... یعنی کوچیک‌ترین اهمیتی برام نداشت...هیچوقتم بهش فکر نمیکردما، الآن که پست شمارو خوندم یادم افتاد و به خودم فکر کردم دیدم هیچوقت برام مهم نبود  

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2738
خب بچم ضربه میخوره دوروز دیگ تبعیض هارو ببینه 

طوری بزرگش کن نیاز به محبت کسی پیدا نکنه، ماخودمون بیشتر باغصه ضربه میخوریم تابچه ها... پدرمادر کافین، هیچوقت گدای محبت نباشین، ببخشین اینطور گفتم، بخدا فهمیدم دیگران بیشتر نیازبه محبت دارن تا من به اونا،همه کمبود دارن، پس قوی باش و بی نیاز، خدا کافیه، فکرنکن به این چیزا

من با اینکه خیلی رو این مسائل حساس بودم و بی محلی کردن آدمارو بی‌احترامی به خودم برداشت میکردم، اما ...

خداکنه اینطور باشه برا بچه من چون دختر من احساسی اونا ک قربون صدقه اون یکی میرن دختر من ب اون اسیب میخواد بزنه اخه خیلی کوچیک یکسال و نیمشه

خیلی سخته  بابای من برادر زادم که پسره و تنها نوه پسری  خیلی دوست داشت و البته بازم داره خ ...

الان بچه دیگ جاریم ۹ سالشه اونم نوه اولشون بود و رو سرشون میزاشتنش انقد گستاخ و بی ادب بود بااون رفتار کاملا سرد دارن 

الان بچه دیگ جاریم ۹ سالشه اونم نوه اولشون بود و رو سرشون میزاشتنش انقد گستاخ و بی ادب بود بااون رفت ...

ماهم خیلی دوسش داشتیم الان 7 سالشه کلا از چشممون افتاده میاد میمونه هم به خاطر داداشم چیزی نمیگیم  ولی من دعواش میکنم  وبا رفتارای زنداداشم کلا از چشممون افتادن قبلا خواهرم اینا میومدن  اونارم دعوت میکردیم شام و نهار ولی دیگه کلا من نمیزارم دعوت کنه مامانم 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡