2733
2734
عنوان

خواهرهای همسرم فحشم دادن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2565 بازدید | 91 پست
رفت آمد نکرد چطوری گرفت 

خودمونم موندیم به خدا، انقدر ناراحتیم که حد نداره، البته میدونی ها که خیلی ها میگیرن ولی نمیفهمن و ناقل می مونن، مثلا یکی از کاربرهای نی نی سایت تعریف کرده بود که خانواده ی شوهرم اومدن خونمون، همه با ماسک و دستکش، بعد گفت چند وقت بعد پدر شوهرم کروناش معلوم شد، چند روز بعد هم من گرفتم که معلوم شد با همه ی این رعایتها نمیدونم چجوری از پدر شوهرم گرفتم، خیلی بیماریه وحشتناکیه، بعضی بدن ها بیماری رو نشون نمیده، ولی بعضی دیگه سریع از شخص ناقل میگیرن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چیشد

هیچی کامل تعریف کردم خیلی ناراحت شد گفت از صبح پاشدی عذا درست کردی بفکرشون بودی که  تنهان و دختر مجرد حداقل ی وعده غذا درست نکنه ،،،اونا اینجوری کردن گفت فردا میره باهاشون حرف بزنه

نخوندم ولی جوابشونو میدادی دفه بعدی ساکت میموندن

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2740

بسپارشون به خدا عزیزم.چقدر شما ماهی که همون موقع جوابشو ندادی.من بودم قشششنگ قهوه ایش میکردم.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

خودتوناراحت نکن،دیوانن،محلشون نده،غذابدی به حیوون بازیه دمی تکون میده،نروخونشون،بایدمعذرت بخواد،بگوآره من آدم نیستم که دعوت کردم گفتم آدمین تنهانباشین،صدرحمت به خواهرشوهرای من خوبن

بسپارشون به خدا عزیزم.چقدر شما ماهی که همون موقع جوابشو ندادی.من بودم قشششنگ قهوه ایش میکردم.

ممنون عزیزم نظر لطفته اخه مامانم یادم داده مهمون احترام داره بخاطر همین چیزی نگفتم ولی خیلی ناراحت شدم 

خودتوناراحت نکن،دیوانن،محلشون نده،غذابدی به حیوون بازیه دمی تکون میده،نروخونشون،بایدمعذرت بخواد،بگوآ ...

خداروشکر ،،خونشون راستش کلا زیاد نمیرم قبل کرونا دو هفته یبار میرفتم حالا که همین الان ۳ ماه بیشتر نرفتم ،،فکر کنم بخاطر همینم از من بدشون میاد کلا زیاد دوست ندارم برم میگم زندگی تشکیل ندادم هر روز اونجا باشم از اون ادماین که دوست دارن دخالت کنن من با نرفتنم نمیذارم آدم بده ام

چقدر پدرشوهرت بیشعور بوده حالا اگه بابای من بود اینو به زن داداشم میگفتم پرتم میکرد بیرون از ارث محر ...

اره هیچی نگفت اخه اصلا همین بود کل مکالمه بعدم پاشدن رفتن 

2706