2733
2739
عنوان

شوهرم خیانت کرده منم کردم حالا حق طلاق گرفتم برگشتم ولی اعصابم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 82 پست

هر دو خیانت کردن .یکی روحی یکی جسمی 

خیانت استارتر بدتر بوده 

خیانت جسمی با یه زن خیابونی که حسی بهش نداری ارضای جسمه 

خیانت احساسی با دوست پسرت ارضای روحه .

روانشناسان هم میگن 

مثلا اگه تو شرایطی قرار بگیری که بگن شوهرت قراره خیانت کنه و چاره ای نداره، شما خودتم ترجیح میدی شوهرت با یکی یه شب باشه و جسمش درگیر بشه و یک ساعت بعدش رها بشه .تا با یکی باشه که دوستش داشته باشه و هر روز بهش فکر کنه ...

به حای این حرکت ها باید طلاق بگیرید و برید دنبال زندگی شخصی تون

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر نمیریزین روسرم قضاوت نکنید 

استارتر عزیز رفتار همسر شما ناهنجار بوده عین همون رفتارهم شما مرتکب شدی 

همیشه انتقام دل آدمو خنک نمیکنه وضع رو بدتر می‌کنه 

درسته شما فقط پیام دادی اما آثارش توی روابط و شخصیت خودت مشهوده

امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری بری پیش مشاور ببخشی و ادامه بدی واگر نمیخوای ببخشی تمومش کنی نه اینکه بمونی و پاتو از چارچوبات بیرون بزاری واجازه بدی برای خلاخودت هرکسی وارد حریمت بشه 

یادت بمونه اگر وفادار بمونی ب خودت دنیا همسنگشو بهت میده 

موفق باشی 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
2738
تا تو شرایط ادم نباشه واقعا نمیشه قضاوت کرد شاید منم بودم کار بدتر از استارترو میکردم    

واقعا اينقد ناراحت ميشي كه هزاااار بار خودتو لعنت ميكني بابت خريتات كه به همچين ادمي وفادار بودي

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

شخصا نمیتونم با همچین ادمی دیگه‌بخوابم.والا جونمو که از سرراه نیاوردم یوقت مریضی چیزی بگیرم ازش.

بلا بدور.خدا قسمت کسی نکنه.

حتما برو دکتر خودتو یه چکاب کامل بیماری های مقاربتی جنسی بکن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چقدر خستم از این تایپیک ها همه انرژیم و میگیره وقتی واردش میشم 

متاسفانه چقدر هم زیاد شده 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2706