2737
2739
عنوان

شوهرم خیانت کرده منم کردم حالا حق طلاق گرفتم برگشتم ولی اعصابم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 82 پست
چقدر خستم از این تایپیک ها همه انرژیم و میگیره وقتی واردش میشم 

میگم شما اون تاپیک خیانتی که دیروز صبح زدن شوهرش با مادرش باهم رابطه داشتنو خوندید؟؟آخرش چی شد؟؟شما اسمشو نمیدونید؟؟اخه ذخیره کرده بودم ولی ترکیده بود

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شما اون تاپیک خیانتی که دیروز صبح زدن شوهرش با مادرش باهم رابطه داشتنو خوندید؟؟آخرش چی شد؟؟شما ...

خوندم اولش دیگه ادامشو نرفتم فقط همون اول حدس زدم مادرش باشه یکم خوندم دیدم مثل این ک مادرشه دیگه کشش ندارم ادامه ندادم هم عادی میشه برا خواننده هم ب قول معروف قبح این کار میریزه با گسترشش😕

خوندم اولش دیگه ادامشو نرفتم فقط همون اول حدس زدم مادرش باشه یکم خوندم دیدم مثل این ک مادرشه دیگه کش ...

من فقط دوسه تا ص خوندم.

اسم کاربریشو میدونی برم تاپیکاشو بخونم؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728
واقعا اينقد ناراحت ميشي كه هزاااار بار خودتو لعنت ميكني بابت خريتات كه به همچين ادمي وفادار بودي

درسته

اصلا ادم تا تو شرایطش نباشه نمیتونه چیزی بگه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
واقعا که 

🤔

با شما بودم؟؟

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2740