2737
2739
عنوان

شوهرم خیانت کرده منم کردم حالا حق طلاق گرفتم برگشتم ولی اعصابم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 82 پست

خیلی باهم فرقی ندارید

اون با زن خیابونی در ارتباط بوده و شما هم به دوست پسرت پیام دادی. هر دو دارید به زندگی خیانت میکنین فقط درجه ش فرق داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با آدمی ک. قرار هست خودشو تو لجن غرق کنه نمیشه دل داد و قلوه گرفت باید بفهمه کارش اشتباهه تصمیم عجول ...

ما که جاش نیستیم چمیدونیم از لج شوهرش کرده حتما

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2731
اسی این مسایلتو اینجا نگو همه میشن مریم مقدس بدتد اعصابتو خورد میکنن هرکار کرده به خودش ربط داره شای ...

دقیقا همینه شمام بهش تشویقی نده الان فقط فکر انتقام هست گند میزنه فردا پای ابرو و حیثیت و قانون هم وسط میاد فقط سر یک لجبازی بچگانه.... و این خانم برای همیشه مهر ننگ میخوره رو پیشونیش به خاطر یک رفتار عجولانه و بچگانه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

چه خراب تو خرابی شد

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740

طلاق بگبرید  

بعد تو برو با دوست پسرت  

همسرتم با همون معشوقه ش  

اینجوری که الان با همین...خونه تون شبیه خونه فساد شده  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ما که جاش نیستیم چمیدونیم از لج شوهرش کرده حتما

شما کلا متوجه نمیشی من چی میگم. آدم از سر لجبازی خودشو از ساختمون بیست طبقه نمیندازه پایین ✋

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
دقیقا همینه شمام بهش تشویقی نده الان فقط فکر انتقام هست گند میزنه فردا پای ابرو و حیثیت و قانون هم و ...

من تشویقی نمیدم فقط درکش کردم مردی که از این غلطا کنه به درد سطل آشعالی هم نمیخوره

شما کلا متوجه نمیشی من چی میگم. آدم از سر لجبازی خودشو از ساختمون بیست طبقه نمیندازه پایین ✋

باشه من نفهمم مرسی

ادم داغون ميشه بخدا من دركش ميكنم 

من نمونه اش رو کنار خودم داشتم خودم داغون شدم تا درستش کردم برگشت ب زندگی اش با زبون خوش با دعوا.. دلم میسوزه رفیقم بود این خانم هم چه فرقی میکنه دوست ندیدهٔ من هست هم جنسم نباید خودشو نابود کنه 

2706