2726
عنوان

سکه پارسیان 🥰روزی ۶تومن یادتون نره

10358 بازدید | 638 پست

@بانوفخری_فخرالزمان   😍

@ناااااامید   😍

@نیییییییییکی   😍

@fahimeh1365   😍

@ارمغان66😋

@66nini1398   😋

سلام بچه هاامروزپولمون ۱۲تومن شداونایی که کنارگزاشتن لایک کنن🥰🥰

اونایی هم که کنارنزاشتن بدویین بزارین🤣🤣😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها با دومیلیون

سکه پارسیان  یا شمش یا سکه گرمی

کی میدونه هم افزایشی  بیشتر و صبر موقه فروش کمتر کدومش به صرفه تر

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2728
سکه گرمی بخر

چه فرقی داره عزیزم،

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
یاطلای دست دوم بدون اجرت

طلا اجرت داره

سکه گرمی هم ۲۰۰ موقع فروش صرر داره

چه فرقی داره عزیزم،

سکه پارسیانم میتونی یک گرمیشوبخری

عزیزم طلافروشی میگفت ایناهیچ فرقی ندارن چه ۱۰۰سوتی بخری چه ۱گرمی موفع فروش ۲۰تومن ضررداره واسه بسته بندیوایناکم میکنن حالاتوکه پولت بیشترمیتومی گرمی بخری پس خوبتره

طلا اجرت داره سکه گرمی هم ۲۰۰ موقع فروش صرر داره

بایددیدت بلندمدت باشه واسه سود

الان یکی ازبچه هامیگفت قبل عیدسکه پارسیان ۲۰۰سوتی۱۰۰تومن خریدم الان حدودا۳۰۰تومنه

دیدت حداقل ۲سال به بعدباشه

هرچی بخری سودمیکنی انشالله

سلام‌ عزیزم‌ ، من گذاشتم‌ کنار

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام 🥰🥰 مرسی این تاپیکوذخیره کن

باش‌ عزیزم 

ذخیره کردم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706