2752
2734
عنوان

زنی ک خرج نداره ارج نداره...میگه خب نرو سر کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره درست میگی اصلا دیگه میخام ب دل خودم باشم بزار هر چی میخان بگن 

تا رمانی خودت برای خودت ارزش قایل نشی هیچکس برات ارزش قایل نمیشه از خودت شروع کن رو اعتماد بنفست کار کن نذار کسی بهت توهین کنه ببین زندگیت ازاین رو به اون رو میشه.مردا خیلی زود تغییر میکنن بحث شانس نیست بحث اینه که از اولش رفتار ما باهاشون چطور بود که به این شکل درا ومدن کوتاه نیا اصلا

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
بخدا ارزومه جدا شم یا برگردم ب عقب ولی جفتش محاله

اگ شوهرت خوبه در موارد دیگ ب خاطر این بفکر طلاق نباش.

سعی کن خودتو تغییر بدی ک اونم تغییر کنه.

یک مشاور بهم گفت ذاته مردا راحت طلبه باید ازشون بخوای تا انجام بدن وقتی میبینن یک کسی هست ک انجام میده هی تنبل تنبل تر میشن

آره واقعا روزگار نداشتم گفتم خدا به داد خانمای شاغل برسه نمیتونی یکی دو هفته مرخصی بگیری بهش بگی اس ...

نمیدونم شاید بشه ... ولی قبلا هم ی بار اینکارو کردم ولی بازم خرج نمیکرد پررو هم بود میگف سر کار نمیری تو خونه راحتی 

نه نمیدم قبلا همه طلاهام و پس اندازمو دادم حالا هیچی ب هیچی 

الانم دیر نیست.بخدا عمیقا ناراحت شدم.توی این شرایط خیلی سخته آدم بخواد هم کار کنه هم وظایف داخل منزل انجام بده.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
نمیدونم شاید بشه ... ولی قبلا هم ی بار اینکارو کردم ولی بازم خرج نمیکرد پررو هم بود میگف سر کار نمیر ...

عزیزم تازه اول راهی تا میتونی پس انداز کن و سکه ی پارسیان بخر قایم کن حیف زهر مار که یه قرون بره طرف اون

2706