2733
2739
عنوان

زنی ک خرج نداره ارج نداره...میگه خب نرو سر کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 98 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تازه اول راهی تا میتونی پس انداز کن و سکه ی پارسیان بخر قایم کن حیف زهر مار که یه قرون بره طرف ...

اره خودمم بفکرم سکه بخرم این ماه حقوقمو بگیرم همین کارو میکنم 

2731
الانم دیر نیست.بخدا عمیقا ناراحت شدم.توی این شرایط خیلی سخته آدم بخواد هم کار کنه هم وظایف داخل منزل ...

خیلی ممنونم گلم بابت مهربونیت نمیخاستم ناراحت بشید بخدا 😔

حقوقم یک و نیمه خودمم حسابدارم تو یه عمده فروشی 

پس جای تو بودم نمیرفتم سرکار .چون این موقعیت نیست ک نتونی بعدا بدستش بیاری.

من جای تو بودم نمیرفتم سرکار تا ببینم چطور میشه

برای یک سال.

اگ دیدی بعدا احتیاج داری و مجبوری دوباره میتونی بری

2738
پس جای تو بودم نمیرفتم سرکار .چون این موقعیت نیست ک نتونی بعدا بدستش بیاری. من جای تو بودم نمیرفتم ...

اره خب چون مدرک حسابداری دارم همه جا میتونم ب عنوان حسابدار وایسم ولی اینجا خیلی خوب جا افتاده بودم ... 

اره مجبورم سر کنم چون نمیزاره طلاق بگیرم

طلاق ک گذاشتنی نیست عزیزم.

من جای شما بودم یه مدت نمیرفتم سرکار ازش پول هم میخواستم.

وقتی میگفت پول ندارم یا نداد تهدید ب طلاقش میکردم و عدم ندادن نفقه 

تو این مدت ک سرکار نمیری میتونی تا وقتی ایشون عادت کنه ب پول دارن از پی انداز قبلتون استفاده کنی ولی بهش نگو ک پول داری

عزیزم چون شاغلی برات خرج نمیکنه اکثرا شوهرای خانمای شاغل اینجوریه خودت پول داری با خیال راحت خرج ک ...

من مشکلم پول ندادنش نیس ک پولش ب جهنم

مشکلم پررویی و دست و بزنشه

طلاق ک گذاشتنی نیست عزیزم. من جای شما بودم یه مدت نمیرفتم سرکار ازش پول هم میخواستم. وقتی میگفت پو ...

امروز گفتم طلاق میخام گف طوریکه نیس از این خونه برو و شکایت کن ...ولی میدونم طلاقم نمیده 

اره خب چون مدرک حسابداری دارم همه جا میتونم ب عنوان حسابدار وایسم ولی اینجا خیلی خوب جا افتاده بودم ...

باید یه تصمیم جدی بگیری اول زندگی تو درست کن بعد ب فکر شغلت باش 

من خودم مترجمه زبانم میتونم برم داخل شرکت ها کار کنم ولی ب هیچ وجه نمیرم چون هم کار خونه با خودم میشع و هم  باید بیرون کار کنم دیگ آرامش برام نمی مونه پیر میشم.

فقط روزی یک ساعت میرم آموزشگاه تدریس میکنم حقوقش خیلی کمه

2706