2737
2734

بله طبیعیه.من گاهی به خودم شک میکردم که اصلا باردارم یا نه.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159

2738
چشم چشم خودمم انتظار کشیدم همیشه دعا میکنم برای منتظرا شما هم دعا کن برای صدای قلب کوچولوش بشنوم

الهی امین عزیزم کی باید بری برای سونو که صدای قلبش را بشنوی ؟

امضای خدا پای همه آرزوهامون . امین 
واقعااا حتی سینه هات هم تغییر نکرده بود ؟

نه .شله شل.هیچی به هیچی.همش‌میترسیدم.بعدا با خودم گفتم‌عجب خلی بودم چقدر خودمو عداب دادم.هر روز شکممو چک میکردم کوچیک شده یا بزرگ شده.خواهرانه بهت میگم گلم تو راه منو نرو خودتو ادییت نکن ادم دیوونه میشه چقدر اعصابم‌بهم ریخت در حالی که من اصلا مشکلی نداشتم و یه بارداری کاملا نرمالی داشتم.افسردگی‌گرفتم سره این چیزای بیخود

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706