2733
2739
عنوان

باردارم میخوام صبحونه بخورم شوهرم داد و بیداد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 69 پست

یاخدااا خدا به دادت برسه پدرمنم ددست عین شوهر تو بود بعد ۲۰ساااال زندگی باوجوود ۳تابچه طلاق گرفتن الان خودمم راحت شدم از دعواشون خونه ساگت آروووم کلی اخه دختر خوب من اهل سرزنش نیستم سرزنش کردن خودشم گناهه...ولی اخه اون بچه چه گناهی کرده ؟ فردا دنیااومد جلو بچه هم قراره دااد بیداد کنه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست خودم نیست میخورم میگه تو چون لاغری میخوای خودتو چاق کنی بچه بهونه کردی .وگرنه کدوم زنی تو ماه ...

وااا فرضا بخوای خودتم چاق کنی مگه گناهه.چه ادمیه ها مغزم هنگ کرد

خدای مهربون شکرت😍
2731
وای.شماها  دیگه اینجوری نگین.

ما ک خونش نیستیم عزیزم

نمیدونیم چجوره

نباید تحریکش کنیم شیرش کنیم نهه سرو صداکن به درک بیدارم ک شد

شاید پاشد فحشش داد 

شاید اذیتش کرد

شاید زدش

پس بهتره راهنماییش کنیم.

بچه چوب جادو نیست وقتی اومد تمام صفات اخلاقی بد و مشکلات رو حل کنه..‌شما هم با رفتارش آشنا هستی پس جوری رفتار کن که از تنش دور بمونی.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ما ک خونش نیستیم عزیزم نمیدونیم چجوره نباید تحریکش کنیم شیرش کنیم نهه سرو صداکن به درک بیدارم ک شد ...

به هر حال کتری رو اسی اب کرده دیگه کار از کار گذشته

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
بچه چوب جادو نیست وقتی اومد تمام صفات اخلاقی بد و مشکلات رو حل کنه..‌شما هم با رفتارش آشنا هستی پس ج ...

اره دقیقا

خودش بهتر میدونه

منم شوهرم فجیع عصبانی میشه سرو صدا کنم موقع خوابش

حتما باید کتری اب کنی خب یه لقمه نون پنیر بخور فعلا

واییی من اصلا نمیتونم ،باید حتما اول یک چایی یا دمنوش گرم بخورم بعد انگار معدم آماده میشه برای خوردن😂🤦🏼‍♀️

واااا غذا هم نمیذاره بخوری؟ به چه امیدی باهاش زندگی میکنی؟

گیر داده میگه تو چون لاغری میخوای پرخوری کنی .

وگرنه زن حامله تو ماه اول اینقدر نمیخوره.

همش میگه تو بچه بهونه کردی خودت چاق بشی

گیر داده میگه تو چون لاغری میخوای پرخوری کنی . وگرنه زن حامله تو ماه اول اینقدر نمیخوره. همش میگه ...

بگو اره دوست دارم چاق شم.تاحالا بهش گفتی تو خسیسی؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706