2733
2739
عنوان

باردارم میخوام صبحونه بخورم شوهرم داد و بیداد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیززز دلم نمیدونم چی بگم...مرد خسیس انگار هیچ خوبیش به چشم نمیاد انقد که این ویژگیش رو اعصابه...

مرد خسیس مگه خوبیی هم داره که بخواد به چشم بیاد؟؟

گیگن شکم گشته دین وایمان نداره.

وقتی ادم گشنش باشه یه لقمه نون رو نتونه بخوره مهربونیشو عشقو عاشقیه طرفش بخوره تو سرش.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ولش کن، حالا که بارداری به خودت برس و آرامش داشته باش 

شعور بعضی مردها همینه اصلا نمیفهمن که باید تو دوران بارداری کمک زن باشن و تقویتش بکنن 

هفته چندمی؟

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2731

شبها کتری رو اب کن .وقتی از اطاق میای بیرون درب ببند منم بچه هام به صدا حساسند بیدار که میشم ورب اطاق میبندم واروم کار میکنم .در ضمن بگو میوه یک ماه نمیمونه خراب میشه شما کار خودت رو بکن اون میخره .

مردا رو خوابشون حساسن سر صدا نکن ولی بخور

همه روی خوابشون حساسن

ولی بد نیست یکم شعور هم داشته باشن خواهر

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
عزیزم😔ولی تو کم نیار باید خرجت کنه.هرچی دوست داری بخور اصلا اهمیست نده

دست خودم نیست میخورم

میگه تو چون لاغری میخوای خودتو چاق کنی بچه بهونه کردی .وگرنه کدوم زنی تو ماه اول اینقدر میخوره.

2740
دست خودم نیست میخورم میگه تو چون لاغری میخوای خودتو چاق کنی بچه بهونه کردی .وگرنه کدوم زنی تو ماه ...

نمیدونم چی بگم.خدا صبرت بده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
یا خدا. میوه میخره برای یه مااااه.چجوری نگهمیداری خراب نمیشن. به حرفش گوش نکن اصلا بخودت برس بخاطر ...

همش 50 تومن داده میوه خریده مگه چند کیلو میشه؟ خب من میوه دوست دارم

حداقل به خوردن من کار نداشته باشه .من کاریش ندارم

به هر چی که قبل بارداری کار داشته ، الانم کار داره دیگه.فقط ممکنه درصد کمی سعی کنه که بهتر باشه

خیلیییی خیلیییییی خیلییییی قدیمیم
حتما باید کتری اب کنی خب یه لقمه نون پنیر بخور فعلا

وای.شماها  دیگه اینجوری نگین.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

عزیزم وقتایی ک حالش خوبه غیر مستقیم مطلب یادش بده ..مثلا تو پیجای بارداری برو بگو عه اینجارو پس همه باردارا اینطوری اند .اینجا نوشتن نصف شبا هوس میوه میکنیم ..متخصص هم میگه طبیعیه ..

بگو نوشته برا اینکه تهوع تون بهتر بشه نباید معده خالی بمونه .. بگو نوته نون خشک یا بیسکویت بذارید بالاسرتون صبح ها قبل از اینکه از تو رختخواب حرکت کنید حتما بخورید ... بگو این کارا رو نکنیم تهوع شدید بهمون دست میده ...بگو ممکنه با عوق زیاد بلایی سر بچه بیاد ..تو ک شوهرت اینطوریه یکمم پیاز داغ شو بیشتر کن .

بعدم بگو ی پیج یا سایت واقعا تخصصیه ایگ.و متخصص زنان و ماما دارن اداره اش میکنن .این چیزا رو اموزششون بدید ...

من بقران هرررررر مطلبی خوندم برا شوهرمم نگه داشتم و خوندم.

منم دیروز پاشدم ب نون گرم کردن رو اجاق گاز ..تو خواب و بیداری گفت داری چکار میکنی .گفتم حالم داره بد میشه باید ی چیزی بخورم دارم نون رو گاز خشک میکنم... بعدم بخدا واقعی رفتم هزارتا عوق زدم تو دستشویی.

امروز حالا زودتر از دیروز پاشدم‌گفتم سرصدا نشه رو مبل دراز کشیدم..گفتم فوقش ضعفم زیاد میشه پامیشم یچی میخورم ... خودش اول گفت بیا بخواب...بعد نگاه بهم کرد گفتم اگه نمیخوابی برو نون بگیر حالم داره بد میشه ..اونم پاشد رفت... چرا چون الان ک ۵ ماهمه عین ۵ ماه هر روزم و همه دردام و همه مطالبی ک خوندمو براش گفتم .

گلم ببخش طولانی شد ولی همه رو گفتم ک بت بگم اگه مطالب رو یادشون بدیم درکشون میره بالا.

مطالعه کن تا اول اطلاعات خودت و بعد اطلاعات و درک شوهرتو بالا ببری

2706