2733
2739

خوب توضیح بدهیدکه همچون حرفی نزدیدوبآآن بی وجدان روبرویشان کنید،کسی درحال خراب کردن زندگی شماست،بی محلی هم برای شماجواب نمی دهد،فقط بازبانتان ومحبت می توانیددل ایشان راتصاحب فرمائید،زیراهمسرتان به محبت وتوجه بی اندازه ای ازجانب تان نیازمنداست تاظرف محبت وعشقش پرشودیاحداقل به حدرضایتمندی برسد،صبوری وپذیرش وبردباری می خواهد.

گلم جلوشو بگیر یعنی چی هر چقدر کوتاه بیای خودت ضرر میکنی 

میخوام ولی اون نمیخواد بهش میگم شماره اش رو از گوشیت حذف کن میگه چکار تو داره شماره اش شاخت میزنه میگم خوب از اینستات بلاکش کن میگه دوس ندارم دیگه چی بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوب توضیح بدهیدکه همچون حرفی نزدیدوبآآن بی وجدان روبرویشان کنید،کسی درحال خراب کردن زندگی شماست،بی م ...

والا هرچی گفتم قبول نکرد میگه تو رفتی باهاش بگو بخند کردی میگم والا این دیدنش هم کفاره داره چ برسه حرف زدن باهاش ولی گوش نمیده

میخوام ولی اون نمیخواد بهش میگم شماره اش رو از گوشیت حذف کن میگه چکار تو داره شماره اش شاخت میزنه می ...

بهش بگو دوست داری منم بدم با یکی دیگه بلکه به غیرتش بر بخوره باوجود زن و بچه نره سمت یکی دیگه 😐😐

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2740
دوباره  ازدواج ک بکنی درست میشه اگه خوشکلی خیلی خاستگار میاد برات کاری ب بچه هم ندارن

نه بابا بچه میشه سوهان روح 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
بهش بگو دوست داری منم بدم با یکی دیگه بلکه به غیرتش بر بخوره باوجود زن و بچه نره سمت یکی دیگه 😐😐

بهش گفتم گفت خدا شاهده ب مرگ این دوتا بچه دست از پا خطا کنی زندگی برات جهنم میکنم رپزگارتو سیاه میکنم فک نکنی بگی چون اون داره اینکارا رو میکنم منم تلافی کنم ک این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیس

2706