2752
2734

من از ی رابطه تازه اومدم بیرون، طبیعیه ک همش تو خودمم، گریه دارم، حال بد دارم، اشتها ندارم، عصبیم، دلم همش خواب میخواد،حوصله بیرون رفتن از اتاقمو ندارم...مامانم یا منو میبینه میشینه گریه میکنه، یا ی جوری رفتار میکنه ک انگار من من مقصرم ک حالم اینه، انتظار داره برم پیش بقیه بگم و بخندم،احساس گناه بهم میده، استرس میگیرم رفتاراشو میبینم....🥲🥲چیکارش کنم ای خدا

چی میکشن این مادرا ای خدا

من رابطم بهم خورده بود مامانم بیشتراز خودم غصه میخورد میدیدمش اونو بیشتر گریع میکردم

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باز خوبه دعوات نمیکنه 😅 سعی کن زود خودتو جمع کنی هیشکی ارزش اینو نداره مادرت بخاطرش ناراحتی بکشه نظر من اینه البته شایدم اشتباهه

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

چ اوپن:) 

اونوقت مامانم چند روز پیش ب شوخی با خنده گفتم این دکتره خیلی خوب چیزیه با اینک هیچیییی من ب اون دکتره جز مشکلاتم ک برگشت گفت میگرن داری نگفتم 😐

گفت برات متاسفم ک اینقدر تو این فکرایی اینقدر خرابی:) 

اونوت ماماناتون وقتی براتون غصه میخورن ناراحتین🥲 با اینک تو رابطه بودین و باهم حرف میزدین

ریکشن طبیعی نشون داده مادرت..وودوست نداره جیگر گوشش حالش بد باشه

برو سرکار یا کلاس های مختلف  که هم کمتر توی خونه باشی هم سرت سرگرم کارت باشه و اون رابطه رو ...

حوصله ادمارو ندارم، دلم میخواد زیر پتو اروم باشم فقط هیچ کس کاری باهام نداشته باشه خواسته زیادی نیس😭😭

چ اوپن:)  اونوقت مامانم چند روز پیش ب شوخی با خنده گفتم این دکتره خیلی خوب چیزیه با اینک هیچیی ...

ما قبلا باهم نامزد بودیم رسمی....نامزدیمون بهم خورد بااصرار من دوباره برگشتیم تورابطه...

باز خوبه دعوات نمیکنه 😅 سعی کن زود خودتو جمع کنی هیشکی ارزش اینو نداره مادرت بخاطرش ناراحتی بکشه نظ ...

ب خاطر اون ادم ذره ای گریه نمیکنم، اونقد از چشمم افتاده ک همه اشکام ب خاطر سادگی خودمه😭😭

ما قبلا باهم نامزد بودیم رسمی....نامزدیمون بهم خورد بااصرار من دوباره برگشتیم تورابطه...

اهاااااااا 

نمیدونستم نامزد بودین🥲 ببخشید 

ب درک گ رفته 

رفته پی لیاقتش

رفتنی ک با رفتنش بشناسی طرفو خودش ی برگ برندس

ب خاطر اون ادم ذره ای گریه نمیکنم، اونقد از چشمم افتاده ک همه اشکام ب خاطر سادگی خودمه😭😭

بنظرم تو تنهایی گریه کن خودتو خالی کن بعدش دوش بگیر برو بشین بگو بخند زودی تموم میشه یه دوره نقاهت کوتاهه درکت میکنم سخته ادمو حوصلش نمیکشه ولی کاریه که میشه ادم از سادگی خودش بیشتر زخم میخوره تا دیگران

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

بازم دم مامانت گرم

الله اکبر

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/