2733
2734
عنوان

آغا محمدخان قاجار پادشاه محبوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 4493 بازدید | 104 پست

این که خیلی خونخوار بوده. گربه دم حجله کشتن چیع اخه. 

یه شهرو کور کرده و جوونهاشو به بردگی گرفته تا بفروشه! 

استغفرالله

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
منظورتون همون پادشاه خونخواری هست که کرمان رو به کوران تبدیل کرد و چشم مردم رو از حدقه بیرون کشید؟! ...

بله خود خودشه

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله که برای این کارش دلیل داشت و میخواست گربه رو دم حجله بکشه

زیادی خشن نیست این کار؟! 😅🙄 یادم رفته تاریخ رو به طور کلی... 😑 دلیلش رو میتونید برام بگید؟ لطفا 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2731
بله که برای این کارش دلیل داشت و میخواست گربه رو دم حجله بکشه

اقتدارشو دوست دارم شیرمرده

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
مرد واقعی رو خوب اومدی  بالاخره این موسس این حکومت مذخرف بود اینا اصلا لیاقت حکومت نداشتن خانو ...

حالا چرا گاوداری🤣 بیچاره گاو

2738
من چون کتاب به زبان گذشته نکارش شده بود و چندسال پیش خوندم هیچی یادم نیست ازش،صبح بلند میشم یه دور ن ...

مرسی زحمت میکشی😍

بله درسته اما با بقیه شاهای قاجار(که اتفاقا از نسل خودش نیستن) زمین تا آسمون فرق داشت آخرین پادشاهی ...

به نظرم شما کتاب خواجه ی تاجدار رو مطالعه کردید. اون کتاب هم غالبا به ستایش این پادشاه و جذابیت هاش پرداخته؛ طبیعیه که بهش علاقه مند بشید. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
زیادی خشن نیست این کار؟! 😅🙄 یادم رفته تاریخ رو به طور کلی... 😑 دلیلش رو میتونید برام بگید؟ لطفا&n ...

زیادی خشن؟🤣 از اتفاقات توی حرمسراش خبر نداری

چون حس جنسی نداشته فقط زنا رو گاز و نیشگون و... میکرده

2706