2733
2734
عنوان

آغا محمدخان قاجار پادشاه محبوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 4493 بازدید | 104 پست
مرده شور مردیکه رو ببرن که موسس حکومت بی لیاقت وبی عرضه قاجار شد اینا لیاقت نداشتن یه گاو دستشون بدن ...

تنها مرد واقعی قاجار ایشون بودن

بقیه بی بته 

البته عباس میرزا هم مرد شریفی بود

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بنده خدا خیلی هم خوشگل بوده،اخته شده باعث شده زود شکسته بشه چهرش،من کتابشو خوندم اصن خعلی خوبه

من عاشق چهرشم بخدا

چه خوب که خوندی کتابشو

یکم برامون تعریف میکنی؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
2728

منظورتون همون پادشاه خونخواری هست که کرمان رو به کوران تبدیل کرد و چشم مردم رو از حدقه بیرون کشید؟! 😐

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
منظورتون همون پادشاه خونخواری هست که کرمان رو به کوران تبدیل کرد و چشم مردم رو از حدقه بیرون کشید؟! ...

بله که برای این کارش دلیل داشت و میخواست گربه رو دم حجله بکشه

روانشناس مملکت😍
2740
تنها مرد واقعی قاجار ایشون بودن بقیه بی بته  البته عباس میرزا هم مرد شریفی بود

مرد واقعی رو خوب اومدی 

بالاخره این موسس این حکومت مذخرف بود اینا اصلا لیاقت حکومت نداشتن خانوادگی باید میرفتن گاوداری میزدن

سلطان فقط امیرکبیر وبس بحثم نباشه😙 اقا محمد خان همون بود که چش چند هزار ادمو در اورد ؟یا اونیکی که ...

همون که چشم دراورد

چشم مردمی که با دشمن خونیش همکاری کردن 

و وقتی هم که آغا محاصرشون کرد، تمام مدت محاصره با شعرای تمسخرآمیز بهش متلک گفتن

من عاشق چهرشم بخدا چه خوب که خوندی کتابشو یکم برامون تعریف میکنی؟

من چون کتاب به زبان گذشته نکارش شده بود و چندسال پیش خوندم هیچی یادم نیست ازش،صبح بلند میشم یه دور نکاه میکنم میام برات میکم،باشه؟؟

روانشناس مملکت😍
موسس یکی از بی کفایت ترین سلسله ها که ایرانو تقدیم این و اون کردن 

بله درسته اما با بقیه شاهای قاجار(که اتفاقا از نسل خودش نیستن) زمین تا آسمون فرق داشت

آخرین پادشاهی که ژنرال بود

و البته جذاب ترینش

2706