2733
2739

یه خانمی عاشقش بوده که داشته از شوهرش حدا میشده

خیلی براش کادو میگیرفته

ممکنه اون طلاق بگیره چون زیبا و شیک و پولدار بوده بره بگیرش؟

خانواده اش بنظرتون مخالفت میکنن؟خانوادشم متعصبن و غیرتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پسره خودش بخواد 

خانوادش هیچ کاری نمیتونن بکنن

بخاطر پسرشون بلاخره راضی میشن

نمیخوام ته دلتو خالی کنم

ولی خب زیاد دیدم خانوادها راضی نبودن ولی بخاطر پسرشون بلاخره راضی شدن

همینقدر که فکرتو مشغول کرده به نظرم ارزش نداره باهاش ادامه بدی...

درسته اینجا جاش نیست ولی من چقد از شخصیت شما خوشم میاد نمیدونم چرا ولی یه حس خوبی نسبت بهتون دارم😍😍😍

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

برادر شوهر من میخواسته با یه خانم که دو تا بچه بزرگ هم داشته ازدواج کنه منتظر طلاقش بوده که مادر شوهرم نذاشتن زن گرفتن براش بعد زن گرفتنش هم با اون خانم در ارتباط بود

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706